Od úterý 11. do čtvrtka 13.6. využijte zvýhodněné dopravy s PPL. Cena dopravy pouze 9 Kč!

Napsáno 03.02.2020

Co budete potřebovat?

200 g kešu oříšků
70 g ovesných vloček
1 polévková lžíce datlového sirupu
1 polévková lžíce lucuma
1 polévková lžíce kokosového oleje
1 polévková lžíce chia semínek
250 g datlí
1 tabulka hořké čokolády
kešu na posypání

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Datle 200g Datle 200g Kód: 02.02.0127 Počet hvězdiček je 5 z 5 Šťavnaté datle jsou nutričně bohatou pochoutkou a dodávají tak tělu potřebnou energii. Díky své příjemné medově karamelové chuti se… Skladem 41 Kč 
Kokosový olej BIO 250ml Kokosový olej BIO 250ml Kód: 02.14.0029 Počet hvězdiček je 5 z 5 Kokosový olej je v posledních letech jeden z nejoblíbenějších rostlinných tuků. Mohou za to zejména jeho výživové vlastnosti a všestrannost… Vyprodáno 165 Kč 

Náš Valentýn sice moc rád mlsná, avšak ví, že to jde i zdravě a připravil si pro vás recept na superfood kešu kuličky obalené v čokoládě!

Nejdříve si v mixéru rozmixujeme kešu oříšky společně vločkami. Poté směs přesuneme do misky a smícháme s datlemi rozmixovanými na pastu. Následně ještě propracujeme s datlovým sirupem, lucumou, kokosovým olejem a chia (doporučujeme rukou, jde to lépe!). 

Vytvarujeme si kuličky, které necháme cca 1 hodinu odpočinout v ledničce. 

Nakonec si v horké lázni rozpustíme čokoládu a každou kuličky v ní obalíme. Před podáváním ještě posypeme kešu oříšky. 

Dobrou chuť!

 "love nature, love yourself"

Taste our life

Naše jména jsou Barbora Millerová a Jakub Procházka. Na instagramu vystupujeme pod přezdívkou @taste_our_life, kde sdílíme recepty, úryvky ze sportu, myšlenky a cestování. Naše společná cesta se začala psát  před necelými dvěma lety v Salzburku. Jsme mladý pár nadšený do zdravého životního stylu, společného vaření a cvičení. Mezi naše záliby patří také akrojóga, cestování a objevování nových míst.

Barča studuje 4.ročník všeobecného gymnázia v Praze, pracuje v Delmartu, odmalinka prohání soupeře na tenisovém kurtu, baví ji latinsko-americké tance, hraje na klavír, provozuje jógu a každý den cvičí s vlastní vahou. 

 Kuba chodí do druhého ročníku na UK FTVS. Pět let pracuje jako trenér akrobacie, 10let se věnuje Parkouru. Provozuje horolezení, plavání a snaží se komplexně zlepšovat v co nejvíce sportech. 

Chceme motivovat, inspirovat a hlavně ukázat, že každý je něčím výjimečný a nemusí se bát tu originalitu dostat na povrch. :)

Více článků autora