Jsme nadšenci do zdravého životního stylu, přírody, sportu a do naší práce. Vyhledáváme a vyrábíme pro Vás i pro nás produkty, které jsou v souladu s naší myšlenkou čistého výrobku. Chceme Vám ukazovat cestu budoucnosti, cestu a sílu čistoty a přírody a vytvářet spolu s Vámi životní styl NATU.

Kateřina Běťáková

E-shop manažer

Kateřina Běťáková

Už odmala jsem neustále v pohybu a ráda dělám věci naplno. Sport je každodenní součástí mého života, a proto musím neustále něco jíst a doplňovat energii ☺ NATU produkty jsou pro mě ideální variantou, jak aspoň na chvíli zahnat hlad ☺ Díky skvělému kolektivu je pro mě práce v Natu radostí a zábavou.

Nejoblíbenější produkt: NATU pistáciové a cokoliv s banánem ☺

Daniela Hladká

Produktový specialista, event manager

Daniela Hladká

Během studia na VŠ jsem se nejprve brigádně, posléze na full time, podílele na organizaci PGA golfového turnaje v Čeladné. Díky zkušenosti v Altamiře Event jsem měla možnost se podílet na veškeré přípravě a organizaci golfových tour, teambuildingů a dalších společenských akcí. Následně jsem dostala nabídku podílet se na projektu francouzské kavárny Café Amandine, kde jsem převzala kompletní starost o marketing. Tento projekt je pro mě srdcová záležitost. Miluji Francii a její kuchyni. 

Svůj volný čas věnuji hlavně rodině a užívám si společných chvil. Navíc jsme sportovní nadšenci a rádi hrajeme tenis, volejbal nebo vyrážíme na horské túry.

Nejoblíbenější produkt od NATU: Mesquite kaše. Stále objevuji nové a nové chutě našich produktů.

Kamila Hladká

Šéfka týmu NATU

Kamila Hladká

Život je jako pečlivě zabalená krabička. Většinu času strávíme tím, že ji přenášíme z místa na místo, aniž bychom se odhodlali podívat dovnitř. Moje krabička toho se mnou nachodila hodně. Navštívili jsme krásná a moc zajímavá místa, ale krabičce to bylo jedno, nechala se nosit a vypadala pořád stejně.
Až v Natu jsem ji začala postupně rozbalovat a poznala skutečnou chuť ingrediencí uvnitř. Všem doporučuji zastavit se hned teď a začít rozbalovat!

Zuzana Pavelková

Office manager

Zuzana Pavelková

Pocházím z Moravy a do Prahy jsem přišla před pár lety za studiem v oboru Cestovní ruch. Při studiu jsem si začala přivydělávat v gastronomii, kde jsem se na pár let usadila. Asi po 6 letech mi došlo, že toto není cesta, po které bych se chtěla vydat. Především mě vždy více zajímalo účetnictví, a tak jsem začala hledat práci v administrativě. Po doporučení mé kamarádky jsem se dozvěděla o Natu a do týmu jsem se přidala v září 2017, kde jsem našla nejen skvělou práci, ale i výborný kolektiv. Konečně jsem se začala i do práce těšit, i když občas je práce trochu víc než bych chtěla ☺ Důležité pro mě bylo, že mám práci, která mě naplňuje a baví.

Díky Natu jsem vyzkoušela spoustu skvělých výrobků a více se dozvěděla o zdravém životním stylu.

Nejoblíbenější produkt:: Březové vody, oříšky-především pistácie a co jsem si zamilovala asi úplně nejvíc a nedokážu bez toho už nic uvařit je naše ghíčko.

Martin Beneš

Manažer logistiky, manažer nákupu

Martin Beneš

“Ber život s humorem, stejnak se ti jednou vysměje.”

Mám několikaletou praxi v oboru nákup zemědělských komodit a zařizování logistiky a v Natu vidím velký potenciál. Pro mě je to především zajímavý startup a správný lifestyle, který má v dnešní době budoucnost zaručenou.

Sám si občas rád uvařím, ale tak nějak podle své chuti a ne vždy úplně "zdravě". I tak je pro mě Natu zajímavou životní zkušeností, díky které jsem potkal mnoho super lidí, a to jak ve firmě, tak i po stránce obchodní.

Nejoblíbenější produkt od Natu: arašídové máslo.

Adam Hrubý

Grafik

Adam Hrubý

“Spadnout můžeš - zvednout se musíš.”

“Život je hořký – bohudík.”

Studoval jsem na střední průmyslové škole elektrotechniky a informatiky obor PC systémy. Už desátým rokem se ale věnuji grafice.

Jídlo miluji, a to jak zdravé, tak sem tam i nějaké ty prasárničky. Vařím rád, baví mě experimentovat a zatím mi mé výtvory nikdo neomlátil o hlavu, takže v tom hodlám pokračovat.

Natu je pro mě parta fajn lidí, kteří mě přijali mezi sebe a já přijal je. Kromě toho je to projekt se skvělou myšlenkou a pro mě také možnost posouvat se dále v práci, kterou miluji a sám jsem si ji zvolil.

Ve volném čase hraji hokej, a to už od čtyř let. Je to má láska, co nezklame. Baví mě vlastně jakýkoliv sport, i turistika – moc rád šlapu na vrcholy. Kromě toho se ve volném čase věnuji i té grafice – tvořím obrazy a pracuji na svém oblečení – je to má práce i koníček.

Nejoblíbenější produkt od Natu: arašídové málo.

Tereza Šlancarová

Manažer sociálních sítí, vývoj

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy.

Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními.

Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty!

Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton.

Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Romana Pešková

Velkoobchod

Romana Pešková

Studovala jsem obchodní akademii, ale životní situace mě zavedly do různých profesí - reklamní agentura, produkční činnost a dokonce i k dětem do mateřské školky.

V mládí jsem aktivně sportovala, ale v té době byly možnosti zdravého stravování dost omezené. Jíst zdravě jsem mohla maximálně na naší zahradě.

Jsem ráda, že můžu být součástí týmu se skvělou myšlenkou. NATU pro mě znamená partu fajn týmových lidí, jejíž součástí jsem od ledna roku 2019. Z našich produktů mám nejraději kešu krém a granoly.

Volný čas věnuji především rodině, sportuji už jen rekreačně.

Lucie Slavíková

Výživová poradkyně

Lucie Slavíková

Jmenuji se Lůca a jsem maminka dvou úžasných dětí, milovník dobrého jídla, vášnivá kuchařka, respektive pekařka :-) Miluji přírodu, nejraději v kombinaci se sportem (kolo, koloběžka, běh). Ráda inspiruji ženy, aby zase našly sebelásku a cítily se dobře ve svém těle. Zdravý životní styl pro mne neznamená hladovět a držet drastické diety, ale s láskou pečovat o naše tělo, dodávat mu kvalitní potraviny, udržovat pozitivní mysl a pečovat o tělo i zvnějšku.

Motorem jsou pro mě moje děti. Když byl syn malý měl silnou reakci po očkování a trpěl poté různými nemocemi a potravinovými alergiemi. Díky úpravě stravy může dnes jíst vše a imunitu má skvělou. Jídlo je lék :-)

Ludmila Mrázková

Vedoucí skladu

Ludmila Mrázková

Můj život patří koním. Studovala jsem na střední zemědělské škole se zaměřením na dostihový sport. Tento obor je úzce spjat se zdravým životním stylem,člověk musí být zdravý a vitální,proto Natu.....

Do Natu jsem nastoupila v lednu 2018, po úvaze nechat si koně už jen jako koníčka. Jsme tu parta skvělých mladých lidí,kteří se vždy dokáží dohodnout a společně najdou řešení. Moc si vážím,že tu člověk není jeden z mnoha, ale jeden z týmu...

Ve svém volném čase se vracím do stájí a do sedla dostihových koní. Ráda se také vracím na jižní Moravu,konkrétně do Znojma, kde mám moji milovanou rodinu.

Nejoblíbenější produkt: Vyzkoušela jsem několik našich produktů a mým favoritem je Granolove Slaný karamel.

Tým NATU výroby

Výroba

Výroba

Tým NATU výroby, který pro vás peče, mele, míchá a balí všechny naše skvělé produkty.