Vyberte si DÁREK zdarma k nákupu nad 650 Kč. Platí pouze do neděle 26.5.

Napsáno 06.01.2020

Co budete potřebovat?

Ingredience: 
50 g datlí
150 g kešu oříšků 
50 g ovesných vloček
2 polévkové lžíce rýžového proteinu
1 polévkové lžíce lucuma
1 polévková lžíce karobu
1 polévková lžíce javorového sirupu
Náplň: 
4 polévkové lžíce arašídového másla
100 g tuhá část kokosového mléka
1 polévková xylitolu
Poleva: 
hořká čokoláda 

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Kešu ořechy 500g Kešu ořechy 500g Kód: 02.01.0025 Počet hvězdiček je 5 z 5 Kešu jsou semena až 12 m vysokého stromu ledvinovníku západního. Naše kešu ořechy nesou označení WW320, což udává jakost (whole white) a… Skladem 169 Kč 

Co se vám vybaví, když se řekne “ZDRAVÁ STRAVA”? Okurka, salát, nespokojenost a omezování? Kdepak! Zdravá strava mohou být také RAW SUPERFOOD DEZERTY, které rozlévají štěstí po celém těle. Nevěříte? Přesvědčte se tímto jednoduchým receptem!

Kokosové mléko necháme přes noc v lednici, aby nám více ztuhlo. Poté si nejdříve připravíme náplň. V misce vyšleháme kokosové mléko spolu s xylitolem. Když náplň zhoustne, přidáme arašídové máslo, znovu vyšleháme a dáme do lednice.

Následně si připravíme samotnou směs na hvězdičky. Datle zalijeme horkou vodou a necháme 20 minut stranou. V mixéru si poté rozmixujeme datle (společně s vodou), kešu oříšky, ovesné vločky a javorový sirup. Vzniklé těsto přesuneme do misky, kde ho smícháme společně s lucumou, karobem a proteinem.

Nakonec z těsta vytvoříme placku, ze které vykrojíme hvězdičky. Na závěr: 

A) Buď do hvězdiček uděláme menší díru a naplníte je arašídovou náplní 

B) Namočíme je do hořké čokolády

 "love nature, love yourself"

Taste our life

Naše jména jsou Barbora Millerová a Jakub Procházka. Na instagramu vystupujeme pod přezdívkou @taste_our_life, kde sdílíme recepty, úryvky ze sportu, myšlenky a cestování. Naše společná cesta se začala psát  před necelými dvěma lety v Salzburku. Jsme mladý pár nadšený do zdravého životního stylu, společného vaření a cvičení. Mezi naše záliby patří také akrojóga, cestování a objevování nových míst.

Barča studuje 4.ročník všeobecného gymnázia v Praze, pracuje v Delmartu, odmalinka prohání soupeře na tenisovém kurtu, baví ji latinsko-americké tance, hraje na klavír, provozuje jógu a každý den cvičí s vlastní vahou. 

 Kuba chodí do druhého ročníku na UK FTVS. Pět let pracuje jako trenér akrobacie, 10let se věnuje Parkouru. Provozuje horolezení, plavání a snaží se komplexně zlepšovat v co nejvíce sportech. 

Chceme motivovat, inspirovat a hlavně ukázat, že každý je něčím výjimečný a nemusí se bát tu originalitu dostat na povrch. :)

Více článků autora