Napsáno 06.01.2020

Co budete potřebovat?

Ingredience: 
50 g datlí
150 g kešu oříšků 
50 g ovesných vloček
2 polévkové lžíce rýžového proteinu
1 polévkové lžíce lucuma
1 polévková lžíce karobu
1 polévková lžíce javorového sirupu
Náplň: 
4 polévkové lžíce arašídového másla
100 g tuhá část kokosového mléka
1 polévková xylitolu
Poleva: 
hořká čokoláda 

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Kešu ořechy 500g Kešu ořechy 500g Kód: 02.01.0025 Počet hvězdiček je 5 z 5 Kešu jsou semena až 12 m vysokého stromu ledvinovníku západního. Naše kešu ořechy nesou označení WW320, což udává jakost (whole white) a… Skladem 6,90 € 

Co se vám vybaví, když se řekne “ZDRAVÁ STRAVA”? Okurka, salát, nespokojenost a omezování? Kdepak! Zdravá strava mohou být také RAW SUPERFOOD DEZERTY, které rozlévají štěstí po celém těle. Nevěříte? Přesvědčte se tímto jednoduchým receptem!

Kokosové mléko necháme přes noc v lednici, aby nám více ztuhlo. Poté si nejdříve připravíme náplň. V misce vyšleháme kokosové mléko spolu s xylitolem. Když náplň zhoustne, přidáme arašídové máslo, znovu vyšleháme a dáme do lednice.

Následně si připravíme samotnou směs na hvězdičky. Datle zalijeme horkou vodou a necháme 20 minut stranou. V mixéru si poté rozmixujeme datle (společně s vodou), kešu oříšky, ovesné vločky a javorový sirup. Vzniklé těsto přesuneme do misky, kde ho smícháme společně s lucumou, karobem a proteinem.

Nakonec z těsta vytvoříme placku, ze které vykrojíme hvězdičky. Na závěr: 

A) Buď do hvězdiček uděláme menší díru a naplníte je arašídovou náplní 

B) Namočíme je do hořké čokolády

 "love nature, love yourself"

Taste our life

Naše jména jsou Barbora Millerová a Jakub Procházka. Na instagramu vystupujeme pod přezdívkou @taste_our_life, kde sdílíme recepty, úryvky ze sportu, myšlenky a cestování. Naše společná cesta se začala psát  před necelými dvěma lety v Salzburku. Jsme mladý pár nadšený do zdravého životního stylu, společného vaření a cvičení. Mezi naše záliby patří také akrojóga, cestování a objevování nových míst.

Barča studuje 4.ročník všeobecného gymnázia v Praze, pracuje v Delmartu, odmalinka prohání soupeře na tenisovém kurtu, baví ji latinsko-americké tance, hraje na klavír, provozuje jógu a každý den cvičí s vlastní vahou. 

 Kuba chodí do druhého ročníku na UK FTVS. Pět let pracuje jako trenér akrobacie, 10let se věnuje Parkouru. Provozuje horolezení, plavání a snaží se komplexně zlepšovat v co nejvíce sportech. 

Chceme motivovat, inspirovat a hlavně ukázat, že každý je něčím výjimečný a nemusí se bát tu originalitu dostat na povrch. :)

Více článků autora