🥜Ušetřete a kupte arašídový krém 700g jen za 135 Kč. Akce platí pouze do neděle 21.7. 🥜

Napsáno 28.01.2020

Co budete potřebovat?

50 g ovesných vloček
120 g banánu
150 ml mandlového mléka
1 čajová lžička kypřícího prášku
1 čajová perníkového koření
1 čajová lžička skořice

Zvládne je připravit opravdu každý, a to navíc během pár minut. Vyžadují jen pár základních ingrediencí, jsou výživné, zasytí a díky jejich slaďoučké, perníkové chuti se ráno stane vaší nejoblíbenější částí dne! 

Všechny ingredience dáme do mixéru, důkladně je rozmixujeme a vzniklou směs necháme pár minut odstát. Poté vždy nabereme přibližně dvě polévkové lžíce směsi a lívance opékáme na nepřilnavé pánvi cca 3 min z obou stran. Na závěr už jen dozdobíme (doporučujeme mandlovým krémem) a můžeme podávat! 

 "love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora