První Night Shopping v NATU! Sleva 25% na VŠE nezlevněné. Pouze od 20:00 do pátku 8:00 :hourglass_flowing_sand: Stačí použít kód NATUNOC.

Napsáno 24.11.2020

Co budete potřebovat?

  • hrnek rozmixovaných vlašských ořechů
  • 3 vejce (z bílků udělat sníh)
  • 1 PL medu

Jak upéct rychlou snídani a zároveň aktivizovat náš mozek? Zkuste tyhle bábovičky z vlašských ořechů, které jsou pouze ze 3 ingrediencí a celkově hotové za 25 minut. Vlašské ořechy se řadí mezi “brainfood”, což naznačuje už jejich tvar, který připomíná mozek. Mají velký obsah omega 3 mastných kyselin, které nám často v jídelníčku chybí a pomáhají proti podrážděnosti, depresím, stresu a hyperaktivitě.

Z bílků ušlehat sníh. Vlašské ořechy rozmixovat na mouku, smíchat se žloutky a medem. Nakonec přimíchat sníh a umíchat v hladké těsto. Těsto vlijeme do silikonových formiček na bábovičky a pečeme v rozehřátě troubě na 180 stupňů cca 15-20 minut.

"love nature, love yourself"

Lucie Slavíková

Jmenuji se Lůca a jsem maminka dvou úžasných dětí, milovník dobrého jídla, vášnivá kuchařka, respektive pekařka :-) Miluji přírodu, nejraději v kombinaci se sportem (kolo, koloběžka, běh). Ráda inspiruji ženy, aby zase našly sebelásku a cítily se dobře ve svém těle. Zdravý životní styl pro mne neznamená hladovět a držet drastické diety, ale s láskou pečovat o naše tělo, dodávat mu kvalitní potraviny, udržovat pozitivní mysl a pečovat o tělo i zvnějšku. Motorem jsou pro mě moje děti. Když byl syn malý měl silnou reakci po očkování a trpěl poté různými nemocemi a potravinovými alergiemi. Díky úpravě stravy může dnes jíst vše a imunitu má skvělou. Jídlo je lék :-)

Více článků autora