Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

Raw kuličky

Co budete potřebovat

  • Dnes jsme si pro vás připravili recept na výživné raw kuličky. Jsou na ně potřeba jen 4 ingredience, a přitom chutnají jako ten nejsladší dezert. Dobrou chuť! 

  • 120 g moruše bílé
  • 80 g datlí
  • 20 g ovesných vloček
  • 70 g strouhaného kokosu + extra kokos na obalení

Moruši, ovesné vločky a strouhaný kokos dáme do mixéru a vše společně rozmixujeme. Poté přidáme datle a mixujeme, dokud nevznikne lepkavá směs. Ze vzniklé směsi vytvoříme kuličky, které obalíme v kokosu a dáme na 20 minut ztuhnout do mrazáku.

Poté můžeme podávat! 

"love nature, love yourself"     

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...