Vyberte si DÁREK zdarma k nákupu nad 650 Kč. Platí pouze do neděle 26.5.

Napsáno 20.09.2021

Co budete potřebovat?

90g dýně Hokaido

90g cukety

90g tofu 

5g olivového oleje

12g arašídového másla

20g ricotty

Sezamová semínka a lískové ořechy na posypání

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Arašídový krém 700g Arašídový krém 700g Kód: 02.09.0062 Počet hvězdiček je 5 z 5 Rodinné balení vašeho oblíbeného arašídového krému. Vyroben z arašídů původem z Argentiny, které se před zpracováním na sucho lehce opraží.… Skladem 159 Kč 

Arašídové máslo - jak máte toto tekuté štěstí nejraději? My ho zbožňujeme klidně jen tak na lžičku, ale jeho využití je nesmírně široké - vyzkoušet můžete například tento podzimní recept na zeleninové nudle s krémovou omáčkou. Dobrou chuť!

Škrabkou na brambory vytvoříme z dýně a cukety tenké plátky. Na oleji si osmahneme tofu a po pár minutách přidáme zeleninové nudle. Necháme slehnout na mírném plameni a poté přidáme ricottu, aby byly nudle krémovější. Přemístíme na talíř, posypeme sezamem a oříšky, přilijeme arašídové máslo a můžeme podávat!
"love nature, love yourself"

Petra Běhalová

Ahoj jsem Peťa, máma tříletého ďáblíka a jsem učitelka (no teď spíše před kamerou). Po porodu jsem se začala zajímat o zdravou stravu a pohyb, úplně mě to pohltil a díky tomu jsem zhubla 49 kg. Pohyb jsem si tak zamilovala, že pořádám různé sportovní akce.

Více článků autora