Napsáno 20.09.2021

Co budete potřebovat?

90g dýně Hokaido

90g cukety

90g tofu 

5g olivového oleje

12g arašídového másla

20g ricotty

Sezamová semínka a lískové ořechy na posypání

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Arašídový krém 700g Arašídový krém 700g Kód: 02.09.0062 Počet hvězdiček je 5 z 5 Rodinné balení vašeho oblíbeného arašídového krému. Vyroben z arašídů původem z Argentiny, které se před zpracováním na sucho lehce opraží.… Skladem 6,49 € 

Arašídové máslo - jak máte toto tekuté štěstí nejraději? My ho zbožňujeme klidně jen tak na lžičku, ale jeho využití je nesmírně široké - vyzkoušet můžete například tento podzimní recept na zeleninové nudle s krémovou omáčkou. Dobrou chuť!

Škrabkou na brambory vytvoříme z dýně a cukety tenké plátky. Na oleji si osmahneme tofu a po pár minutách přidáme zeleninové nudle. Necháme slehnout na mírném plameni a poté přidáme ricottu, aby byly nudle krémovější. Přemístíme na talíř, posypeme sezamem a oříšky, přilijeme arašídové máslo a můžeme podávat!
"love nature, love yourself"

Petra Běhalová

Ahoj jsem Peťa, máma tříletého ďáblíka a jsem učitelka (no teď spíše před kamerou). Po porodu jsem se začala zajímat o zdravou stravu a pohyb, úplně mě to pohltil a díky tomu jsem zhubla 49 kg. Pohyb jsem si tak zamilovala, že pořádám různé sportovní akce.

Více článků autora