Náš bestseller granola slaný karamel jen za 119 Kč. Ušetřete a nakupte s výhodnou dopravou s PPL. Platí pouze do neděle 19.5.

Napsáno 05.08.2022

Co budete potřebovat?

  • 250 g polotučného tvarohu
  • 200 g smetany ke šlehání
  • 20 g Xylitolu
  • 100 g borůvek
  • piškoty
  • Kokosové chipsy pražené

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Kokosové chipsy pražené BIO 70 g Kokosové chipsy pražené BIO 70 g Kód: 02.01.0112 Počet hvězdiček je 5 z 5 Pražené kokosové lupínky mají intenzivní kokosovou vůni a chuť. V oblastech, kde se kokos pěstuje, patří mezi tradiční pochoutky. Setkáte… Skladem 54 Kč 

Jak je možné, že dezert na talířku budí nezdravější dojem než ten ve skleničce?!

Stejně jako výběr vhodného příboru (Lžičku nebo vidličku?!), i způsob servírování necháme s čistým srdcem na vás. Protože tvarohové poháry s borůvkami od @eliskasagnerova budou zdravé v jakékoliv formě. Tak s chutí do nich!

POSTUP: Tvaroh společně se smetanou a xylitolem vyšleháme do tuhého krému a borůvky rozmačkáme vidličkou. Připravíme si poháry a můžeme začít vrstvit. Naspod každého dáme tvarohovou vrstvu, následují piškoty a nakonec rozmačkané borůvky. Tento postup ještě jednou opakujeme a když máme hotovo, zasypeme navrch kokosové chipsy. Dáme na min. 30 minut odležet do lednice a můžeme podávat!

"love nature, love yourself"

Eliška Ságnerová

Jmenuji se Eliška Ságnerová a momentálně studuji osmileté gymnázium. Už od mala jsem ráda pomáhala mamce v kuchyni, ale o stravu jako takovou, jsem se blíže začala zajímat až ve svých 12 letech. Zanedlouho na to, jsem si založila vlastní instagramový profil @eliskasagnerova , kde jsem postupně začala přidávat recepty, inspirace na jídla a díky podpoře svých sledujících a rodině později vydala i ebook s recepty. Kromě samotného pečení a vaření mě v rámci této tvorby baví focení a natáčení

Více článků autora