Dárek COFFEE SHOT ke granolám a superkaším - více zde.

Napsáno 20.01.2020

Co budete potřebovat?

Ingredience: 
500 g zmražených banánů
2 sklenice vody
2 polévkové lžíce arašídového másla
6 datlí
6 polévkových lžic ovesných vloček
1 polévková lžíce chia semínek
1 polévková lžíce lucumy
Na ozdobení:
granola moruše & lucuma
kaki

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Datle 200g Datle 200g Kód: 02.02.0127 Počet hvězdiček je 5 z 5 Šťavnaté datle jsou nutričně bohatou pochoutkou a dodávají tak tělu potřebnou energii. Díky své příjemné medově karamelové chuti se… Skladem 41 Kč 

Honí vás mlsná? Vyzkoušejte tuto PB & Banana smoothie bowl! Vyniká svou neodolatelně sladkou chutí s nádechem arašídového másla, je hotová za pár sekund a navíc je supervýživná. Dobrou chuť! 

Nejdříve si v mixéru rozmixujeme banány společně s vodou. Poté přidáme všechny zbylé ingredience a rozmixujeme. Smoothie přemístíme do misek a ozdobíme.

 "love nature, love yourself"

Taste our life

Naše jména jsou Barbora Millerová a Jakub Procházka. Na instagramu vystupujeme pod přezdívkou @taste_our_life, kde sdílíme recepty, úryvky ze sportu, myšlenky a cestování. Naše společná cesta se začala psát  před necelými dvěma lety v Salzburku. Jsme mladý pár nadšený do zdravého životního stylu, společného vaření a cvičení. Mezi naše záliby patří také akrojóga, cestování a objevování nových míst.

Barča studuje 4.ročník všeobecného gymnázia v Praze, pracuje v Delmartu, odmalinka prohání soupeře na tenisovém kurtu, baví ji latinsko-americké tance, hraje na klavír, provozuje jógu a každý den cvičí s vlastní vahou. 

 Kuba chodí do druhého ročníku na UK FTVS. Pět let pracuje jako trenér akrobacie, 10let se věnuje Parkouru. Provozuje horolezení, plavání a snaží se komplexně zlepšovat v co nejvíce sportech. 

Chceme motivovat, inspirovat a hlavně ukázat, že každý je něčím výjimečný a nemusí se bát tu originalitu dostat na povrch. :)

Více článků autora