K superpotravinám dárek navíc ZDARMA. Podívejte se zde.

Napsáno 01.01.2019

Co budete potřebovat?

220 g mražených banánů
20 g kešu krému
10 g karobu
50 ml kešu mléka
lyofilizované maliny
kokosové chipsy
konopná semínka
granola

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Karob BIO 200g Karob BIO 200g Kód: 02.10.0039 Počet hvězdiček je 5 z 5 Karobový prášek se získává z plodů rohovníku obecného, přezdívaných svatojánský chléb. Karob navozuje pocit sytosti a pomáhá kontrolovat… Skladem 65 Kč 

Máte chuť na klasickou letní smetanovou zmrzlinu? Vyzkoušejte naši zdravou alternativu! Tato kešu karobová smoothie bowl neobsahuje žádný přidaný cukr, a přitom je díky banánům a karobu přirozeně sladká. Díky kešu máslu má zase neodolatelně krémovou konzistenci a navíc obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek. Dobrou chuť!

Všechny ingredience dáme do mixéru a důkladně promixujeme. Vzniklou směs přemístíme do misky, dozdobíme a můžeme podávat! 

"love nature, love yourself"     

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora