VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o dárky v hodnotě 10 000 Kč naleznete zde

Napsáno 01.01.2019

Co budete potřebovat?

Ingredience:
2 mražené banány
1 hrnek mražených jahod

Vanilková zmrzlina:
2 mražené banány
špetka vanilkového extraktu
+ granola slaný karamel  

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Granolove slaný karamel 400 g Granolove slaný karamel 400 g Kód: 02.08.0033 Počet hvězdiček je 5 z 5 Doporučujeme Akce -10% Křupavá směs špaldových a ovesných vloček v kombinaci s makadamy, mandlemi a kešu ořechy zapečená s arašídovým krémem, kokosovým olejem a… Skladem 120 Kč  133 Kč

Kdo má chuť se už naladit na teplejší dny, tak může vyzkoušejte tenhle recept na svěží, lahodnou a zdravou zmrzlinu! Obsahuje pár zdravých ingrediencí a v kombinaci s naší GRANOLOVE tvoří dokonalý chuťový zážitek.

Na posypání použijeme mandle, kokos, lyofilizované ostružiny, maliny.

Mražené banány dáme do mixéru společně s jahodami a rozmixujeme do krémové konzistence.

Vzniklou zmrzlinu přemístíme do sklenice a posypeme granolou.

Mražené banány dáme do mixéru společně s vanilkovým aroma a rozmixujeme do krémové konzistence.

Vzniklou zmrzlinu přemístíme do sklenice na granolou vrstvu, posypeme jí extra granolou a můžeme podávat!

"love nature, love yourself"   

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora