Napsáno 13.04.2021

Co budete potřebovat?

protein pasta penne z červené čočky BIO 250g
hrst mražené sóji
hrst lyofilizovaného hrášku (Super Veggie)
hrst mražených zelených fazolek
3 kusy mraženého špenátu
50 g sýru niva
cibule, česnek
černé koření
himalájská sůl růžová

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Protein Pasta Penne z červené čočky BIO 250 g Protein Pasta Penne z červené čočky BIO 250 g Kód: 02.04.0085 Počet hvězdiček je 5 z 5 BIO bezlepkové těstoviny z červené čočky jsou skvělou volbou pro všechny příznivce vyváženého stravování. Luštěninové těstoviny jsou bohaté… Skladem 99 Kč 

Máme pro vás tip, jak jednoduše zvýšit množství bílkovin ve stravě - vyměňte klasické pšeničné těstoviny za ty luštěninové! Klasické těstoviny mívají okolo 10 g bílkovin/ 100 g, zatímco naše luštěninové mají dvakrát víc. Navíc jsou bez lepku, vhodné pro vegany i v kvalitě BIO. A jak je využít? Vyzkoušet můžete například tento lahodný, a zároveň výživný recept na čočkové penne se špenátovou omáčkou. Dobrou chuť!

Na cibulce jsem osmažila špenát s nakrájeným česnekem. Po chvilce jsem přidala mraženou sóju, lyofilizovaný hrášek a fazolky. Když zelenina změkla, přimíchala jsem nivu a dochutila kořením. Na závěr jsem omáčku smíchala s uvařenými čočkovými penne.

"love nature, love yourself"

Lenka Palencarová

Na mojom instagramovom profile sa venujem vareniu už 3 roky.  Recepty sú jednoduché a nenáročné na prípravu. Väčšina receptov je v zdravšej verzii ale neodolám samozrejme ani poriadnemu kysnutému / kynutému koláču. Dobrý balanc je pri zdravej strave veľmi dôležitý! Keďže som momentálne na materskej dovolenke, tak tam občas môžte nájsť inšpirácie aj na dobroty pre drobcov.

Více článků autora