Kokosová miska jumbo

Obří miska ideální na smoothie bowl s otevřeným horním okrajem. Jumbo size pojme neuvěřitelných 750 až 800 ml. Užijte si svou snídani, salát nebo zdravé mlsání jinak! Budete mít kousek exotiky přímo na dlani. 

Recyklovatelné
Výrobce
Natu
Kód skladu
02.18.0117
Dostupnost
skladem
Minus
Plus
185,00 Kč

Kokosová miska jumbo je vyráběna z opravdových kokosových skořápek. Každá miska je jedinečná svým tvarem, zabarvením a strukturou stejně tak jako kokosové ořechy v přírodě. Je 100% přírodní, ekologická a veškerá výroba je čistě ruční práce. Kokosy na výrobu misek pochází z Vietnamu. Při obrábění kokosů není používána žádná chemie, skořápky se leští pouze přírodním kokosovým olejem. 

Miska z kokosu v sobě spojuje ekologii ruku v ruce s designem. Jako dárek udělá radost bez výjimky.

Výhody:

  • 100% přírodní a ekologická
  • ručně broušená a leštěná
  • originální dárek

Využití  

Velikost jumbo je ideální na smoothie bowl, snídaňové kaše, müsli nebo na saláty. Misku z kokosu je možné použít i jako dekoraci do kanceláře nebo domova.

Péče o misku:

Kokosová miska je ryze přírodní produkt, a proto její údržbě je potřeba věnovat pozronost. Miska je vhodná zejména pro pokrmy o pokojové teplotě. Nedoporučujeme v ní servírovat pokrmy horké nebo příliš tekuté. Po použití ji krátce opláchněte teplou vodou. Nevkládejte do myčky, mikrovlnky nebo lednice. Pro dlouhou životnost doporučujeme 1x za 14 dní celou misku promazat kokosovým olejem, případně jiným rostlinným tukem.

Věděli jste, že?

Na výrobu jedné kokosové misky je spotřebován jeden kokos, jehož skořápka byla určena k vyhození a následnému spálení. To ovšem přispívá ke znečišťování ovzduší. Proto používáním kokosových misek můžete přispět k ochraně naší planety.

Parametry: 

výška: 8-9 cm, šířka 14-15 cm, objem: cca 700-800 ml

Země původu: Vietnam

Materiál: kokosová skořápka 

Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...