Náš bestseller granola slaný karamel jen za 119 Kč. Ušetřete a nakupte s výhodnou dopravou s PPL. Platí pouze do neděle 19.5.

Napsáno 08.08.2022

Co budete potřebovat?

  • hrst špenátu
  • lístky máty
  • mango
  • 200 ml Kokosový nápoj neslazený BIO
  • Chlorella

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Chlorella BIO prášek 80g Chlorella BIO prášek 80g Kód: 02.10.0042 Počet hvězdiček je 4 z 5 Tato sladkovodní jednobuněčná řasa vyniká nejen vysokým obsahem bílkovin (až 60 g/100 g), ale i vysokým obsahem chlorofylu. Pravidelným… Skladem 165 Kč 

Někomu by se možná mohlo zdát, že v hlavní roli zeleného smoothie od Lucie Navarové je Chlorella.

Nechceme jí ani v nejmenším ubírat na důležitosti, přesto by bylo fér zmínit kokosovou vodu, která dodává letnímu nealko super-koktejlu nezaměnitelnou chuť, lehce sladkou chuť a pořádný náboj! Ne nadarmo se totiž o kokosové vodě říká, že je přírodním „ionťákem“!

POSTUP: Všechny ingredience si nakrájíme a vložíme do mixéru. Přidáme kokosovou vodu a vše spolu rozmixujeme. Na zdraví!

"love nature, love yourself"

Lucka Navarová

Volám sa Lucia, mám 22 rokov. Študujem na Farmaceutickej fakulte UK v Bratislave. Momentalne popri škole má najviac bavi cestovať po Slovensku, robiť rôzne druhy športov (jóga, bicyklovanie, tenis..) a celkovo sa zaujímam o zdravý životný štýl. Pečenie a varenie je moja záľuba už od detstva a som rada, že sa v tom môžem naďalej zlepšovať a tvoriť nové recepty. Více článků autora