🥜Ušetřete a kupte arašídový krém 700g jen za 135 Kč. Akce platí pouze do neděle 21.7. 🥜

Napsáno 01.01.2019

Co budete potřebovat?

1 čajovou lžičku moringa prášku
1/2 citronu nebo limety (šťávy)
1/3 kusu zázvoru (nastrouhaného) medu nebo agáve podle chuti (volitelně)

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Moringa prášek  BIO 130g Moringa prášek BIO 130g Kód: 02.10.0059 Počet hvězdiček je 4 z 5 V současné době je považována za nejkomplexnější superpotravinu na světě. Její jedinečnost spočívá v tom, že se dají konzumovat/využít… Vyprodáno 152 Kč 

Tenhle zázračný elixír se skládá z moringového prášku, který pochází ze zemních listů stromu moringa, známého také jako "zázračný strom".

Moringa prášek je extrémně výživný, protože:

  • Obsahuje všech devět esenciálních aminokyselin a má obzvláště vysoký podíl vlákniny, železa, vápníku, draslíku, hořčíku a zinku. PLUS je jednou z potravin s nejvyšší antioxidační silou na planetě, včetně neuvěřitelného množství vitamínů A, C a E.
  • Má více vitaminu C než pomeranče, více draslíku než banány, více vápníku než mléko, více železa než špenát a více bílkovin než jogurt.

Receptura se skládá jen ze tří ingrediencí: citronu nebo limety, organického NATU moringa prášku a čerstvého zázvoru.

Postup

Uvařte vodu a nalijte ji do svého oblíbeného hrnečku. Přidejte zázvor, moringu a vymačkejte šťávu z poloviny citronu nebo limety.

Dobře promíchejte – et voilà – už si ho stačí jen vychutnat! 

"love nature, love yourself"

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Více článků autora