První Night Shopping v NATU! Sleva 25% na VŠE nezlevněné. Pouze od 20:00 do pátku 8:00 :hourglass_flowing_sand: Stačí použít kód NATUNOC.

Napsáno 12.10.2021

Co se dozvíte?

A potom se nebe zatáhlo a my marně čekali na jediný paprsek slunce, který by nás rozveselil. Odnepaměti je slunce symbolem i reálným zdrojem radosti a energie. V našich zeměpisných šířkách se jeho intenzita liší podle čtyř ročních období. V době, kdy píšeme tento článek, sice slunce svítí, ale to nic nemění na skutečnosti, že stojíme na prahu dlouhých týdnů, kdy se začne nevyhnutelně skrývat. Často však zapomínáme na to, že slunce nikam nezmizí a dál na nás dohlíží za mraky a mlhou. Záleží jen na nás, o co svůj zrak opřeme a na co se zaměříme. Vše je propojeno a ať už se jedná o naši psychiku, jídlo a nápoje nebo aktivní životní styl, vždy je zde jeden lékař, který vám skutečně rozumí a tím je příroda.

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Lyo mix malina a višeň 35g Lyo mix malina a višeň 35g Kód: 02.03.0047 Počet hvězdiček je 5 z 5 Osvěžující směs křupavého ovoce obsahuje maliny, višně a švestky. Díky šetrnému zpracování lyofilizací neboli sušení mrazem si ovoce… Vyprodáno 86 Kč 
Lyo mix jahoda a banán 40g Lyo mix jahoda a banán 40g Kód: 02.03.0068 Počet hvězdiček je 5 z 5 Sladký banán a křupavé jahody spojili své síly do jednoho mixu. Mrazem sušené ovoce si díky jedinečnému způsobu zpracování zachovává… Skladem 82 Kč 

Všechno, co je spojené s podzimem, jako by někdo obestíral mlhou a zbarvil do ponurých, temných odstínů. A tak se většina lidí těší na to, co přijde později, většinou na jaro a na jeho delší, teplejší dny. Touhou po teplejším období však podzim neošálíme a on si stejně přijde v celé své kráse. Ano, říkáme kráse, protože není třeba si výhled na podzim kazit nebo jej jakkoli zastírat mlhou. Podívejme se na to, čím mlha skutečně je a že její neprůhlednost neznamená, že by svět za ní měl být méně krásný a radostný. 

Je chladněji, ale to lehce spraví elegantní podzimní kabáty a svetříky. Mnohem důležitější je péče o toho, kdo se do nich obléká a v jakém je rozpoložení. Každá vyslovená obava nebo povzdech zůstává mnohem déle ve vzduchu než zmíněná mlha. Staňte se sami sobě větrem, který si výhled na slunce nenechá vzít. Nemáme nic jiného než svůj vlastní pohled na svět a ten nijak nesouvisí s tím, co nás právě obklopuje. Když si tohle uvědomíte, otevře se před vámi nerušený výhled a v něm skuteční pomocníci, kteří ten příznivější výhled vyplní.

Pro oživení dne můžete zkusit barevné a hravé lyofilizované ovoce. Vaše myšlenky pak spíše zvládnete namířit směrem k radosti, kterou jste prožívali v letních podvečerech. Je jasné, že jen málokdo se dokáže kolem sebe skutečně rozhlédnout, když mu k tomu chybí síly. Podzim je v tomto ohledu jedním obrovským alibi pro neaktivní přežívání. “Podívej se ven, co bych tam dělal!” Tedy než vyhlédnete z okna ven, podívejte se dovnitř na to, co byste mohli sami udělat, aby se váš výhled neopíral o mraky a mlhy. Ne ne to slunce je na svém místě i za těmi nejšedivějšími neprůhlednými monstry a vy ho můžete zahlédnout.

Abyste se k takovému výhledu propracovali, doporučujeme prohledat své vlastní zdroje energie. Vše je propojeno, o tom není pochyb a tak jde vlastně jen o takovou kontrolu, zda jste na nic nezapomněli. 

  • Psychika - nenosíte toho s sebou příliš
  • Jídlo a pití - odlehčit a spojit s přírodou 
  • Aktivita - najít motivaci vyrazit ven

Podívejte se také na Imunita a rozhodně tam najdete spoustu inspirace pro vaše super nabité energií podzimní menu.

"love nature, love yourself"

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi. Více článků autora