Náš bestseller granola slaný karamel jen za 119 Kč. Ušetřete a nakupte s výhodnou dopravou s PPL. Platí pouze do neděle 19.5.

Napsáno 01.09.2023

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Paleo Granola Třešně a mandle 370g Paleo Granola Třešně a mandle 370g Kód: 02.08.0068 Počet hvězdiček je 5 z 5 Doporučujeme Inspirovali jsme se dobou kamennou a naservírovali vám spékané paleo nabušené oříšky, semínky a ovocem. Samé dobroty, které si před miliony… Skladem 169 Kč 
Někdo to rád ořechové - sada Někdo to rád ořechové - sada Kód: 02.18.0154 Počet hvězdiček je 0 z 5 Sestava stvořená pro milovníky všech druhů oříšků. Nejořechovější granola na trhu oceněná v soutěži Great Taste Awards, vysoce návykové… Vyprodáno 390 Kč  433 Kč

Naše firma se raduje z neuvěřitelného úspěchu, kterého jsme nedávno dosáhli na události Great Taste Awards. Jako jediná firma z celé České republiky jsme získali 2 hvězdy v GTA za granolu. Tímto oceněním jsme se zařadili mezi světově uznávané výrobce potravin a nápojů, a jsme nadšeni, že jsme mohli představit naše výjimečné produkty před prestižním soudem odborníků.

Oceněný výrobek: Paleo Granola

Naše značka je synonymem kvality a skvělé chuti, a toto ocenění nám potvrzuje, že naše snaha a oddanost přinášet nejlepší produkty na trh byla úspěšně oceněna. Výsledky Great Taste Awards jsou výsledkem náročného hodnocení nezávislými odborníky, kteří ocenili naši práci a vášeň, kterou vkládáme do každého výrobku.

O Great Taste Awards:

Great Taste Awards jsou jedny z nejprestižnějších ocenění v oblasti potravinářství a nápojů. Ocenění jsou udělována produktům, které prošly náročným hodnocením odborníků ve slepých ochutnávkách. Získání ocenění z Great Taste Awards je jako získání "hvězdičky" na gastronomické mapě, a my jsme nesmírně hrdí na to, že jsme dostali hned 2 hvězdy a stali se součástí této prestižní skupiny výherců.

Děkujeme našemu týmu a zákazníkům:

Toto ocenění je výsledkem tvrdé práce a oddanosti našeho týmu, který se snaží dosáhnout dokonalosti v každém výrobku. Taktéž bychom chtěli poděkovat našim věrným zákazníkům, kteří nám poskytují nezbytnou motivaci a podporu v naší cestě za kvalitou a inovacemi.

Nadcházející plány:

Toto ocenění nás ještě více motivuje k pokračování v našem úsilí. Chceme nadále přinášet nejlepší produkty a překvapovat naše zákazníky novými chutěmi a zážitky. Jsme si jisti, že naše ocenění z Great Taste Awards je pouze začátkem naší vzrušující cesty.

Jsme hrdí na toto ocenění a moc rádi s vámi sdílíme naši radost. Děkujeme všem, kteří nás podporují na naší cestě za gastronomickou dokonalostí.

"love nature, love yourself"

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi. Více článků autora