Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

Snídaně zdravě, snadno a rychle?

NATU superkaše jsou jedinečné nejen svým složením, ale i praktičností a velmi jednoduchou přípravou. Stačí vysypat obsah pytlíku do misky a zalít cca 180 ml horké vody dle požadované konzistence. Výsledkem je nutričně výživná, chutná kaše, která zasytí díky obsahu komplexních sacharidů a bílkovin a dodá tělu živiny.

 

V čem jsou naše kaše výjimečné
Jak si kaši správně připravit

 

A v čem jsou superkaše výjimečné?

Naše kaše po ránu dodávají energii, která vydrží dlouhodobě a postupně se uvolňuje. Po celý den pak nepřichází zbytečný hlad a nemáme chuť na sladké. Díky čisté přírodní energii ze surovin v kaších jsme schopni zvládat po celý den psychické i fyzické zátěže.

 

Několik variant

Každá z nich je unikátní variabilní chutí díky promyšlené a vyvinuté kombinaci lyofilizovaného ovoce, tak aby chuťově korespondovalo s obsahovanou superpotravinou v jednotlivé kaši. Nemůže se tedy stát, že by vás omrzely. A můžete se brzy těšit na další!

 

Zdravé tuky

Namleté oříšky, které každá kaše obsahuje zajistí nejen krémovou konzistenci, ale opět o něco snižují výsledný glykemický index kaše a obohacují ji o cenné omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které napomáhají spalování tělesného tuku.

 

Bez přidaného cukru

K našemu překvapení byl vyvinut produkt, který nepotřeboval žádná přidaná sladidla a vzhledem k požadavkům trhu, který produkty s přidanými cukry pomalu nepřitahuje jsme se rozhodli kaše nikterak nepřislazovat a nechat je v co nejčistší a nejpřirozenější podobě.

 

Skladné a praktické balení!

Vzhledem k variabilní velikosti jednotlivých komponent jsme zvolili ruční balení do celofánových sáčků. V každém sáčku je tedy vždy stejný obsah jednotlivých složek a vy se tak nemusíte bát, že každá porce by byla jiná. Praktičnost balení ocení opravdu každý! Pytlíčky jsou skladné a vejdou se i do dámské kabelky. Časová úspora a kvalitní vyvážená strava je to co vám přináší naše vyladěné superkaše!

 

Na video, jak správně připravit naše superkaše se můžete podívat zde.

 

"love nature, love yourself"         

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...