Náš bestseller granola slaný karamel jen za 119 Kč. Ušetřete a nakupte s výhodnou dopravou s PPL. Platí pouze do neděle 19.5.

Napsáno 12.01.2021

Co budete potřebovat?

  • Půlka grepu
  • Půlka kiwi
  • 10 borůvek
  • Lyo jahody a maliny
  • 2 lžíce řeckého jogurtu
  • 1/2 čajové lžičky Ashwagandhy

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Ashwagandha BIO prášek 80g Ashwagandha BIO prášek 80g Kód: 02.10.0027 Počet hvězdiček je 4 z 5 Nejvýznamnější bylina ajurvédy ashwagandha neboli indický ženšen má celou řadu příznivých účinků pro náš organismus. Konzumací lehce… Vyprodáno 111 Kč 
Ashwagandha BIO prášek 200g Ashwagandha BIO prášek 200g Kód: 02.10.0028 Počet hvězdiček je 5 z 5 Nejvýznamnější bylina ajurvédy ashwagandha neboli indický ženšen má celou řadu příznivých účinků pro náš organismus. Konzumací lehce… Skladem 222 Kč 

Dnes mám pro vás recept na smoothie bowl, které u nás doma říkáme VYPROŠŤOVÁK, a to hlavně díky Ashwagandhě, která vás postaví na nohy!

Vše dejte do smoothie mixéru a rozmixujte. Nalijte do hlubokého talíře,nastrouhejte čokoládu Kakaové nibsy 70% , přidejte lyo maliny & jahody a nakonec nesmíte zapomenout na Natunetu. Dobrou chuť! 

"love nature, love yourself"

Petra Běhalová

Ahoj jsem Peťa, máma tříletého ďáblíka a jsem učitelka (no teď spíše před kamerou). Po porodu jsem se začala zajímat o zdravou stravu a pohyb, úplně mě to pohltil a díky tomu jsem zhubla 49 kg. Pohyb jsem si tak zamilovala, že pořádám různé sportovní akce.

Více článků autora