AKCE Lyofilizované jahody se slevou až 20 %

Napsáno 01.01.2019

Co budete potřebovat?

150 g mungo fazolek (namočených na 12-24 h)
3 - 4 mrkve nastrouhané nahrubo
3 cibule nakrájené nahrubo
5 stroužků česneku
4 lžíce kokosového oleje
lžička kmínu, skořice, kurkumy, cayenského pepře
sůl, pepř
1,5 litru zeleninového vývaru

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Kokosový olej BIO 250ml Kokosový olej BIO 250ml Kód: 02.14.0029 Počet hvězdiček je 5 z 5 Kokosový olej je v posledních letech jeden z nejoblíbenějších rostlinných tuků. Mohou za to zejména jeho výživové vlastnosti a všestrannost… Skladem 6,93 € 

Jedna z nejlepších a zároveň jednoduchých polévek, která zasytí a je lehká. Ideální pro zařazení do jídelníčku po náročném svátečním stravovacím režimu. Mungo fazole jsou ideální hubnoucí potravina. Mají vysoký obsah vlákniny a bílkovin.

Postup

Na kokosovém oleji lehce opražte koření, přidejte cibuli a smažte 5 minut.

Poté přidejte česnek, po chvilce mrkev, fazolky a vše ostatní. Vařte 40 minut.

Poznámka: Zkoušeli jsme i s naklíčenými fazolkami (viz.foto) a chuťově i strukturově lepší byl výsledek s fazolkami pouze předem namočenýma.                 

Věděli jste že?

Je prokázané, že po konzumaci mungo fazolek se zvyšuje hladina hormonu cholecystokininu, který řídí příjem potravy a navozuje pocit sytosti.       

"love nature, love yourself"

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Více článků autora