Ušetřete a kupte arašídový krém 700g jen za 135 Kč. Akce platí pouze do neděle 21.7.

Napsáno 23.12.2021

Co budete potřebovat?

260g mandlové mouky
20g xylitolu
2 velké panáky rumu
20 kapek vanilkového extraktu
4 lžíce lískooříškového másla 
40g karobu
40g kvalitního másla
Hořká čokoláda na polevu
Vlašské ořechy na dozdobení

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Lískooříškový krém 140g Lískooříškový krém 140g Kód: 02.09.0039 Počet hvězdiček je 5 z 5 Lískooříškový krém obsahuje pouze pražené lískové ořechy a nic víc. Jedná se o čistý zdroj energie z přírody. Bez přidaného cukru, soli a… Skladem 5,26 € 
Karob BIO 200g Karob BIO 200g Kód: 02.10.0039 Počet hvězdiček je 5 z 5 Karobový prášek se získává z plodů rohovníku obecného, přezdívaných svatojánský chléb. Karob navozuje pocit sytosti a pomáhá kontrolovat… Vyprodáno 2,65 € 

Konec roku se pomalu blíží, a proto jsme si pro vás připravili recept na vynikající, a zároveň FIT Silvestrovské občerstvení - rumové kuličky,které jsou bez lepku, bez bílého cukru & vegan friendly. Dobrou chuť!

Všechny ingredience (kromě čokolády a ořechů) smícháme dohromady a děláme menší koule. Necháme chvíli chladit a mezitím si rozehřejeme čokoládu, do které pak koule máčíme, dozdobíme ořechy. Necháme vychladnout a máme hotovo.

"love nature, love yourself"

Eliška Laci

Ahoj, jsem Eliška️
Pracuji jako lektorka a osobní trenérka.
Sport mě dostal z pasti jménem alkohol potom, co mi umřel přítel při autonehodě.
Díky pohybu a správnému jídlu jsem opět našla smysl života a proto jsem se rozhodla věnovat se tomu profesionálně. :) Pohybový aparát a lidské tělo jsem začala studovat už na vysoké v Innsbrucku a pokračovala ve vzdělávání se i tady u nás. :) Díky všem znalostem jsem dala dohromady několik programů na hubnutí a pohyb bez bolesti, které s radostí předávám svým klientkám. :)

Více článků autora