Napsáno 01.01.2019

Co budete potřebovat?

Zdravý životní styl je o rovnováze...proto je nutné vyvážit arašídový krém čokoládovým chia pudinkem! :) Smlsněte si na této kombinaci a vyzkoušejte opravdu jednoduchý recept na výživnou svačinu.


celozrnný toastový chléb
20 g arašídového krému
2 polévkové lžíce chia semínek 
6 polévkových lžic kokosového mléka
1 polévková lžíce karobu
1 čajová lžička javorového sirupu
5 g kakaových bobů

Chia semínka a karob dáme do hrnku, přilijeme kokosové mléko & javorový sirup, promícháme a necháme cca 2 hod v lednici.

Toustový chléb potřeme silnou vrstvou arašídového másla, přidáme čokoládovou chia pomazánku, posypeme kakaovými boby a můžeme podávat!

"love nature, love yourself"   

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora