Napsáno 01.01.2019

Co budete potřebovat?

3 domácí vajíčka 
umleté mandle a kokos na mouku - cca 80 - 100 g 
trochu mléka 
kakao 
březový cukr 
prášek do pečiva bez fosfátů

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Kokos strouhaný 500g Kokos strouhaný 500g Kód: 02.01.0073 Počet hvězdiček je 5 z 5 Dopřejte si exotiku plnou vlákniny a jiných prospěšných látek v podobě voňavého kokosu. Skladem 3,63 € 

Mléčný řez je oblíbenou pochoutkou hlavně pro děti. Pokud nechcete vás ani vaše děti zbytečně vykrmovat cukrem a přesto si rádo pochutnáváte, vyzkoušejte tenhle skvělý recept na mléčné řezy z piškotového těsta plného bílkovin a zdravých tuků lehce slazeného březovým cukrem. 

Postup

Z bílků vyšleháš sníh, mezitím vedle spojíš ostatní suroviny, sníh přidáš až nakonec - vznikne piškotové těsto - vyliješ na pečící papír a pečeš na 180 st cca 20 min - poté rozkrojíš na 2ks a mezi to vetřeš krém.

Krém

Polotučný tvaroh smícháš s trochou jogurtu, přidáš citrónovou šťávu a vanilku.

Necháš ztuhnout přes noc v ledničce.

"love nature, love yourself"

El Králová

Jmenuji se Eliška, je mi 31 let  a jsem maminkou 3 leté dcery. Osud mi do vínku nedal štíhlou postavu, tak na sobě musím trochu makat. Chci dokázat ženám, že i po dítěti můžou vypadat skvěle. Na rodičovské dovolené jsem si založila lifestyle stránku o zdravé stravě. Vždy jsem ráda pekla a tak jsem se snažila nahradit běžné nezdravé suroviny zdravější variantou. Moje stránka získala za rok přes 20 tis. followers (bez reklam), takže to mě popohání pořád něco nového vymýšlet. Zdravé stravě se věnuji 7 let, udělala jsem si kurz výživového poradce a již rok pomáhám lidem změnit jejich tělo. Sama na sobě makám jak fyzicky - cvičím, běhám, tak psychicky - neustále se vzdělávám.

Více článků autora