Napsáno 11.02.2021

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Quinoa bílá BIO 350 g Quinoa bílá BIO 350 g Kód: 02.04.0069 Počet hvězdiček je 0 z 5 Quinoa neboli merlík čilský pochází z Jižní Ameriky, kde ji používali již staří Inkové. Vyniká vysokým obsahem vlákniny a je zdroj… Skladem 4,27 € 

Eliška Svobodová

Ahojky, jmenuji se Eliška Svobodová, je mi 20 let a jsem studentkou prvního ročníku vysoké školy zdravotnické přesněji oboru nutriční specialista.
I přesto, že studuji tento obor teprve první rok, zdravé stravování a celkově zdravý životní styl je pro mě posláním již více než 7 let, kdy jsem poprvé přičuchla ke cvičení jógy. Naprosto jsem se zamilovala do její filosofie, stala se vegetariánkou a začala na život nahlížet jinak (lépe.)
Jóga se stala mým životním průvodcem a není den, který bych začínala bez pozdravu slunci. Zároveň jsem milovníkem sladkého jídla, které mě přivedlo k pečení a vymýšlení zdravých, ale především lahodných receptů, na které nedám dopustit. Nejčastěji mě najdete v kuchyni u vyhřáté trouby nebo na mé jóga-matce. Miluji vůni skořice a čerstvě otevřenou sklenici ořechového másla.

Více článků autora