Napsáno 26.07.2021

Co budete potřebovat?

3 zralá avokáda
1/2 červené cibule nakrájené na jemno
1 velké rajče na kostičky
1 slisovaný česnek
trošku chilli flakes
cca lžička himalájské černé soli jemné
šťáva z 1/2 limety
2pl strouhaného zázvoru
Bett´r krekry

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Zázvor BIO prášek 80g Zázvor BIO prášek 80g Kód: 02.10.0045 Počet hvězdiček je 5 z 5 Prášek vzniká rozemletím sušeného kořene zázvoru a je vhodným prostředkem pro doplnění živin. Zázvor má pozitivní vliv na celou řadu… Skladem 3,02 € 

Máme tu nějaké milovníky avokáda? Avokádo je velice chutné, a zároveň výživné ovoce. Bohaté je zejména na vitamíny K, C, B5, E, A, B1, B2, B3, kyselinu listovou, dále pak na draslík, hořčík, železo či zinek a také je skvělým zdrojem vlákniny. Jeho využití je navíc nesmírně široké a naše blogerka Dashi si pro vás připravila recept na guacamole, které nesmí chybět na žádné letní grilovačce.
Dobrou chuť! 

Avokáda rozmačkáme na kašičku, přidáme zbytek ingrediencí a vše důkladně zamícháme. Dochutíme solí dle vlastní potřeby. Já osobně guacamole miluji s mrkví nebo s okurkou, ale výborné je také s Bett’r chipsy!

"love nature, love yourself"

Lucie Hermannová

Zdravý životní styl se stal mou součástí již v 15 letech. Od malička jsem byla vedena k pohybu, primárně k přirozenému pohybu v přírodě - k turistice. Láska k chůzi a toulání se přírodou mi zůstala dodnes. Jelikož jsem se chtěla výživě a zdravému životnímu stylu věnovat také profesně, rekvalifikovala jsem se na výživovou poradkyni, což samozřejmě pouze započalo mé vzdělávání. Prošla jsem spoustou dalších kurzů, jejichž tematika sahala také do psychologie a duševního zdraví, které jsou mi velmi blízké. Hodně mi dal také kurz akreditace na instruktorku jógy a mindfulness akademie. Momentálně pracuji jako výživová a mindfulness mentorka pro ženy a pomáhám jim ke zdravému vztahu s jídlem a se sebou samými, učím je zdravým návykům a péči o duševní zdraví.

Více článků autora