První Night Shopping v NATU! Sleva 25% na VŠE nezlevněné. Pouze od 20:00 do pátku 8:00 :hourglass_flowing_sand: Stačí použít kód NATUNOC.

Napsáno 03.11.2020

Co budete potřebovat?

  • 120 g lískových ořechů
  • 145 g datlí
  • 20 g raw kakaového prášku
  • 10 g Natunety
  • + drcené lískové ořechy a hořká čokoláda na obalení 

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Datle 200g Datle 200g Kód: 02.02.0127 Počet hvězdiček je 5 z 5 Šťavnaté datle jsou nutričně bohatou pochoutkou a dodávají tak tělu potřebnou energii. Díky své příjemné medově karamelové chuti se… Skladem 1,67 € 

Máme pro vás špatnou zprávu - musíte zrušit všechny svoje dnešní plány, jelikož jsme si pro vás připravili recept na raw kuličky, které:

  • Vyžadují jen 4 ingredience

  • Jsou bez lepku, bez rafinovaného cukru a vegan-friendly

  • Chutnají úplně jako Ferrero Rocher

  • Musíte vyzkoušet co nejdřív! 

Dobrou chuť a nezapomeňte se nám pochlubit se svým krásným výtvorem! 

Lískové ořechy dáme do mixéru a rozmixujeme je na jemnou mouku. Přidáme všechny zbylé ingredience a mixujeme, dokud nevznikne lepkavá směs a poté směs přemístíme do mísy. Vždy nabereme polévkovou lžíci směsi, doprostřed umístíme lískový ořech a vytvoříme kuličky, které dáme na hodinu do mrazáku. Mezitím si nadrtíme lískové ořechy a rozpustíme čokoládu. Kuličky vyndáme z mrazáku, část obalíme v drcených lískových ořechách, část v hořké čokoládě a vrátíme je zpět do mrazáku na 20 min. Poté můžeme rovnou podávat nebo skladujeme v lednici.

"love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora