Napsáno 03.12.2019

Co budete potřebovat?

Prtotein Pasta Conchiglie z cizrny


Na omáčku:
100 g dýně hokkaido
100 g batátů
mrkev
špenát, česnek
lžička žluté curry pasty, sůl, pepř
lahůdkové droždí
1 lžíce arašídového či kešu krému
vlašské ořechy 

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Protein Pasta Conchiglie z cizrny BIO 250 g Protein Pasta Conchiglie z cizrny BIO 250 g Kód: 02.04.0086 Počet hvězdiček je 5 z 5 BIO bezlepkové těstoviny ze 100% cizrny jsou skvělou volbou pro všechny příznivce vyváženého stravování. Luštěninové těstoviny jsou bohaté… Skladem 4,16 € 

Zkoušeli jste už naše proteinové těstoviny?Jsou vyrobené ze 100% BIO cizrnové mouky, takže oproti pšeničným těstovinám obsahují 2x víc bílkovin. Chuťově ale skoro není poznat rozdíl a navíc skvěle zasytí! Jejich příprava nezabere ani 5 min a využití je opravdu široké - doporučujeme je ale především v kombinaci s krémovou dýňovou omáčkou a vlašskými oříšky.

Dýni, batátu a mrkev uvaříme a poté rozmixujeme s krémem, solí, pepřem, lahůdkovým droždím a curry pastou - dolijeme rostlinným neslazeným mlékem či vodou dle konzistence. 

Mezitím, co dáme vařit těstoviny, si na pánvi osmahneme mražený špenát s česnekem.

Na závěr vše smícháme v jednom hrnci, přemístíme do misky a posypeme vlašskými ořechy.

 "love nature, love yourself"

Luci Štirská

Momentálně chodím do maturitního ročníku gymnázia. O stravu jsem se začala zajímat už na základní škole, kdy jsem si mimo jiné založila i svůj instagramový profil (@lucaastirskaa). Sdílím tam tipy nejen na plnohodnotná a chutná jídla, ale i na plnohodnotnější život a přijetí sebe sama. Ve volném čase se zajímám o psychologii a výživu, ráda čtu, píšu, fotím nebo se věnuji hudbě. Také jsem minulé léto odjela do Indie a prohloubila své znalosti v oblasti Vinyasa a Ashtanga jógy. Věřím, že se v životě děje všechno přesně tak, jak má, a proto jsem vděčná za každou zkušenost, kterou mi přichystá.

Více článků autora