Napsáno 06.10.2020

Co budete potřebovat?

90g banánu
80g malin
1 čajová lžička Acai
30g granátového jablka
1 čajová lžička mandlového krému

Suroviny

Produkt Dostupnost Cena Množství (ks)
Acai BIO prášek 80g Acai BIO prášek 80g Kód: 02.10.0021 Počet hvězdiček je 4 z 5 Açai je plod palmy rostoucí v amazonských deštných pralesích. Má tmavě fialovou barvu a stejně jako ostatní ovoce s tímto zbarvením je… Vyprodáno 11,35 € 

Ovoce je na antioxidanty bohaté, ale většina druhů je v sezóně přes léto. Jak tedy zajistit dostatečný přísun antioxidantů i na podzim? Skvělým řešením je superpotravina ACAI, která svým obsahem antioxidantů dokonce mnohonásobně převyšuje jiné druhy ovoce! Navíc vyniká obsaženým komplexem vitamínů (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E) i esenciálních mastných kyselin. A jak tento zázračný prášek využít? Vyzkoušet můžete například tuto lahodnou Acai Bowl podle naší blogerky Denisy Kokorové!

Vše stačí jen rozmixovat, přemístit do misky a dozdobit čímkoliv, co máte rádi. Dobrou chuť!

"love nature, love yourself"

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Více článků autora