Vízo

Akce platí od 20. do 25. 1. 2020.
 
Už se to blíží! Den, kdy všichni školáci obdrží svá vysvědčení a měli by být odměněni za své snažení. Dopřejte jim sladké, avšak zdravé mlsání bez přidaného cukru, síření a stabilizátorů. Závislost, kterou můžete s čistým svědomím podpořit a vaše děti si ji zamilují. 

ODMĚNA ZA VYSVĚDČENÍ SE SLEVOU  15 %
Mrazem sušené ovoce stoprocentně zmizí v okamžiku. Je sladké, barevné a pěkně chroupe na jazyku. Místo čokoládky přidejte do balíčku kakaové potěšení v podobě kokosových chipsů s kakaem nebo čokoládový krém natuneta z pražených lískových ořechů a kakaových bobů. Pro supermany tu máme super müsli a mix ořechů, které podpoří nejen jejich fyzickou, ale i duševní sílu.

ODMĚNA ZA VYSVĚDČENÍ SE SLEVOU 10 %
O jarních prázdninách je čas vyrazit na hory. Mami, tati, mám hlad! Buďte připraveni a mějte po ruce tyčinky a ovocné rolky plné energie a bílkovin, které vás i vaše ratolesti doslova zachrání na svahu. Jak už je u nás zvykem jsou bez lepku, laktózy a bez přidaného cukru.

Není nalezený žádný produkt.

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...