Veggie Náplavka

Veggie Náplavka Market

Na letošní rok připadá 10. ročník kultovní Veggie Náplavky - jednoho z největších evropských open-air veletrhů. Hlavním důvodem vzniku Veggie byla ohleduplnost ke zvířatům a snaha inspirovat k ní i ostatní. S tím souvisí i zdraví a skvělá kondice, kterou na trendu rostlinné stravy potvrzuje stále více lidí. Díky situaci ohledně COVID se akce nemohla konat ve svém tradičním termínu, na 1. máje, a oslavit tak své jubileum.

My jsme rádi, že současná situace umožňuje alespoň konání VEGGIE NÁPLAVKA MARKETU v neděli 31. května a konečně se s vámi i osobně potkáme 😊 Na plnou verzi Veggie i s programem, jak jste na ní zvyklý, si budeme muset ještě počkat.

Veggie Náplavka Market formát bude menší (a vy si tak tentokrát můžete vychutnat atmosféru bez davů😉) a připravený ve stylu farmářských trhů. Můžete zde nakupovat od českých prodejců – vše včetně jídla a pití s sebou a pochutnat si na skvělé rostlinné gastronomii.

Bližší informace o akci ZDE:

https://www.facebook.com/events/2698539750190348/

Veggie Náplavka

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...