Veggie Náplavka Market

Na letošní rok připadá 10. ročník kultovní Veggie Náplavky - jednoho z největších evropských open-air veletrhů zaměřených na veganskou stravu. Hlavním důvodem vzniku Veggie byla ohleduplnost ke zvířatům a snaha inspirovat k ní i ostatní. S tím souvisí i zdraví a skvělá kondice, kterou na trendu rostlinné stravy potvrzuje stále více lidí. Díky situaci ohledně COVID se akce nemohla konat ve svém tradičním termínu, na 1. máje, a oslavit tak své jubileum.

My jsme rádi, že současná situace umožňuje alespoň konání VEGGIE NÁPLAVKA MARKETU v neděli 28. června :) Na plnou verzi Veggie i s programem, jak jste na ní zvyklý, si budeme muset počkat do září.

Na trochu komornějším Veggie Náplavka Marketu představíme několik novinek, kvůli kterým se vyplatí na akci vyrazit: dětské těstoviny z Itálie, ořechové máslo z blanšírovaných mandlí, křupavé lyo mixy, coffee shoty a mnoho dalších.

Bližší informace o akci ZDE:

https://www.facebook.com/events/2698539750190348/

Máme chuť se s Vámi vidět.

Váš tým NATU

 

Veggie Náplavka Market
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...