Veggie Náplavka NOW

V tomto roce nás čeká již 12. ročník kultovní Veggie Náplavky - jeden z největších evropských open-air veletrhů zaměřených na veganskou stravu. Letos s podtitulem NOW. Rostlinná strava už není jen krásnou vizí do budoucna. Je realitou.

Hlavním důvodem vzniku Veggie byla ohleduplnost ke zvířatům a snaha inspirovat k ní i ostatní. S tím souvisí i zdraví a skvělá kondice, kterou na trendu rostlinné stravy potvrzuje stále více lidí. Díky situaci ohledně COVID se akce nemohla konat ve svém tradičním květnovém termínu, na 1. máje.

Jsme rádi, že se organizátorům povedlo vytvořit náhradní termín a celá akce může proběhnout v takové podobě, která dovolují aktuální situace a opatření. My se tak můžeme těšit na společné setkání v neděli 20. června 😊

Tradičně se můžete těšit na naše skvělé produkty a současně představíme několik novinek, které stojí za to ochutnat - ořechová másla Slaný makadam a Vanilkové kešu s kokosem nebo křupavé Lyo smoothie mix.

Bližší informace o akci ZDEhttps://www.facebook.com/events/313747259779986

Máme chuť se s Vámi vidět.
Váš tým NATU

Veggie Náplavka NOW
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...