VANILKOVÉ RAW KULIČKY

Co budete potřebovat

  • Vánoce se neúprosně blíží a s nimi i (ne)pečení vánočního cukroví. Vyzkoušejte vanilkové RAW kuličky, které můžete mlsat zdravě nejen o vánocích.

  • 2 hrnky kešu ořechů
  • 1 hrnek strouhaného kokosu
  • ½ hrnku javorového sirupu
  • vanilkové aroma

Postup

Kešu ořechy dáme do mixéru a rozdrtíme na mouku. Poté přidáme všechny zbývající ingredience a mixujeme, dokud nevznikne lepkavá směs. Rukama vytvoříme kuličky, které vyválíme ve strouhaném kokosu, nakonec je dáme ztuhnout do mrazáku a můžeme hned podávat nebo skladujeme v chladu.

"love nature, love yourself"         

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...