Super green smoothie bowl

Super green smoothie bowl

Chuť špenátu prakticky není cítit, jelikož banány smoothie krásně osladí a kombinace mandlového krému s avokádem vytvoří neodolatelně krémovou konzistenci.

Kromě toho je ale smoothie také opravdu výživné a obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek, jako například zdravé tuky, rostlinné bílkoviny či draslík.

Všechny ingredience dáme do mixéru a rozmixujeme do krémové konzistence. 

Vzniklé smoothie přemístíme do misky, dozdobíme a můžeme podávat! 

 

Držím palce!

                                                                   "love nature, love yourself"    

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autorky

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...