Stres, přírodní antidepresiva

Stres snad dnes znají už všichni. Jde vlastně o nespecifickou obrannou reakci organismu, kterou lze zjistit podle chemických a fyziologických projevů těla. Stresový faktor pro každého může znamenat něco jiného, například někde je citlivější a prožívá stres při jízdě autem, jiný stres prožívá při vysokém vypětí v práci a další zažívá stres ve škole před zkouškou. Prakticky celý život nás provází tzv. stresové situace. Nejprve je tedy třeba si uvědomit, že nic nestojí za to, abychom si poškodili zdraví, na druhou stranu, pokud máme období, kdy jsme velmi psychicky vyčerpání, je nutné dodávat tělu správné živiny, vitamíny a minerály, aby tělo mělo sílu a dostatečně silný obranný štít.

Produkty jako camu camu, maca nebo guarana příznivě pomáhají právě při stresových situacích. Samozřejmě pomáhá i lepší životospráva, používat produkty z dýně, které mají také blahodárný vliv na naši psychiku, přidat trochu pohybu a relaxace. V naší nabídce najdete 100% přírodní produkty, které budou balzámem pro Vaši duši a pomohou při psychicky náročných situacích. Mnohé z nich užívejte preventivně pro celkové posílení organismu a jeho obranyschopnost.

Nejprodávanější

Není nalezený žádný produkt.

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...