• Natu.cz
  • >
  • Blog
  • >
  • Skvělá „kolagenová koupel“ s maskou z irského mechu

Skvělá „kolagenová koupel“ s maskou z irského mechu

Suroviny

Máme pro vás domácí recept, vyzkoušený na blogu lahodnosti.cz na skvělou kolagenovou koupel s maskou.

 

Vhoďte pařátek mechu – malá hrstka (nemusíte ho předem namáčet ani oplachovat) do vany, napouštějte horkou vodu, kterou naředíte ke konci vodou studenou. Horká voda vám uspíší, že mořská řasa začne rychleji „gelovatět“. Až bude mít koupel přijatelnou teplotu, která vám vyhovuje, naložte se do vany a potírejte mechem pokožku celého těla, včetně vlasů.

Kromě toho, že mořská řasa působí detoxikačně, budete mile překvapeni, co kolagenového gelu se z tak malého množství uvolní. Je to lahodný zážitek.

To není vše. Je škoda řasu po koupeli vyhodit, propláchněte pařátek pod tekoucí vodou, zalijte ho v misce vodou a např. tyčovým mixérem rozmixujte na gel. Ten naneste na obličej a dekolt, nechte pokožkou absorbovat. Po 5-10 minutách pokožku navlhčete a setřete gel ubrouskem. Ošetřete krémem, či gelem s kapkou oleje pro zvláčnění pleti. Je to báječné, pocítíte dokonalou čistotu a jemnost pokožky. To že vypadáte o 5 let mladší, s tím se počítá…

www.blog.lahodnosti.cz

Klára Hlaváčková

Klára Hlaváčková

Jsem svá. Dvě slova s obrovským významem. Inspiruji se hojností života, miluji raw životní styl a psaní. Ve všem a ve všech vidím to nejlepší. Přeji Vám překrásné božské dny a pokud milujete přírodu, ruch města a život, potkáme se na loukách a u lesů a ve vortexu života.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...