Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

Šípkový čaj

Co budete potřebovat

  • Šípky mají bezpochyby okrasný význam, ale dá se z nich také připravit lahodný šípkový čaj, který má sice hodnotu vitamínu C nižší než čerstvá dužina šípků, ale přesto jeho množství dokáže pořádně postavit na nohy ve formě nálevu z šípků. 

  • 2 hrsti sušených šípků
  • 1l vody

Suroviny

Postup:

Šípky zalijeme vodou a necháme asi 30 minut vařit. Zhruba po 15 minutách rozmačkáme již měkké plody a pokračujeme ve vaření. Odvar následně scedíme a podáváme.

"love nature, love yourself"

Ažlběta Rohová

Ažlběta Rohová

Jmenuji se Betty, jsem studentkou zubního lékařství v Olomouci a mimo to, že svou školu nadevše zbožňuji a plním si tak svůj sen, jsem neskutečně posedlá vařením a focením. A to především všeho, co se tváří zdravě!

 

Můj blok My Healthy Moment vznikl zejména proto, aby nevěřícím lidem ukázala, že zdravě žít nemusí být v žádném případě nudné, ale naopak kouzelně zábavné. 

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...