Jahodové superfood smothie

Co budete potřebovat

  • 100 g banánu
  • 100 g jahod
  • 200 ml kokosového mléka
  • 1 polévková lžíce rýžového proteinu
  • 1 čajová lžička arašídového krému

Máte během horkých letních dnů chuť na nějaké osvěžující pití? Vyzkoušejte naše krémové a neodolatelně sladké smoothie, které je navíc plné rostlinných bílkovin a zdravých tuků! 

 

Všechny ingredience dáme do mixéru a důkladně rozmixujeme. Poté můžeme rovnou podávat!

 

"love nature, love yourself"     

Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Jmenuji se Tereza Šlancarová a jsem dvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Ke zdravému životnímu stylu jsem se dostala přibližně před 5 lety, kdy jsem začala pravidelně cvičit, a také vymýšlet své první recepty. Proto jsem si před 2 lety založila Instagram @terezas_diary a následně i blog www.terezasdiary.com, kde své recepty & rady ohledně zdravého životního stylu sdílím i s ostatními. Zároveň jsem veganka, a proto se snažím ukázat, že zdravá veganská jídla mohou být chutná a že se dají vymyslet opravdu zajímavé recepty! Kromě vymýšlení receptů, vaření, focení a psaní článků zbožňuji také sport - pravidelně chodím do posilovny, jsem certifikovaný instruktor jógy a minulý rok jsem běžela půlmaraton. Ve volném čase se zajímám o filosofii, ráda čtu nebo poslouchám podcasty o zdravém životním stylu a veganství.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...