Pukka ajurvédský BIO čaj - Elegant English Breakfast 20 x 2,5g

Černý ajurvédský čaj Pukka Elegant English Breakfast přináší klasickou osvěžující chuť černého čaje, která vás příjemně naladí do nového dne a povzbudí tělo a mysl díky přirozeně se vyskytujícímu obsahu teinu. Je vhodný nejen ke snídani.

Bez lepku Bez přidaného cukru BIO Bez laktózy Bez SO2 Natural Vegan
Výrobce
Pukka
Kód skladu
02.12.0038
Dostupnost
skladem
Minus
Plus
129,00 Kč

Černý čaj má typickou jemnou chuť, která se skvěle hodí ke snídani. Díky praktickým čajovým sáčkům je možné si povzbuzení z černého čaje English breakfast užít po celý den a také v kombinaci s mlékem.

Body výhod

  • BIO
  • Košer
  • Ajurvéda

Věděli jste, že?

Při pěstování a výrobě čajů Pukka je dbáno o principy Fair Trade obchodu, stejně jako o udržitelný rozvoj. Organické pěstování bylin přináší tu nejlepší autentickou chuť a vyvážená kombinace bylin v čajích Pukka ovlivňuje naše zdraví podle starodávných ajurvédských principů.

Složení: ingredience 100% z kontrol. ekologického zemědělství: ručně sbírané celé, mladé listy vietnamského černého čaje NAM LANH z deštného pralesa

Příprava: Sáček louhujte 3 minuty v čerstvě uvařené vodě, poté vyjměte.

Výrobce: Pukka Herbs Ltd, Velká Británie

Nutriční hodnoty jsou uvedeny na množství 100 g

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...