PISTÁCIOVÉ RAW KULIČKY

PISTÁCIOVÉ RAW KULIČKY

Postup

Do mixéru dejte všechny ingredience a promixujte do hladké hmoty. Pokud máte rádi, přidejte cardamom a kůru z citrónu - můžete to udělat tak, že půlku odeberete a do půlky přidáte odpovídající množství těchto dvou surovin. Dávám je jako volitelné, protože jsou dost výrazné a ne každý jim přijde na chuť. :)

Z dobře rozmixované hmoty tvořte kuličky, které obalujte v mletých pistáciích nebo klidně v kakau. Kreativitě se meze nekladou.

Já je obalila v pistáciích, protože se mi líbily krásně zelené kuličky a chtěla jsem je mít co nejvíce pistáciové.

Nechte vychladit v lednici a pak podávejte. V lednici vydrží opravdu dlouho. Myslím ale, že je dříve sníte. :D

                                                                                 "love nature, love yourself"         

Lenka Nývltová

Lenka Nývltová

Miluji kvalitní jídlo a vaření a proto jsem se rozhodla založit blog, kde se snažím lidi inspirovat ke zdravému životnímu stylu, sportu, ale i cestování. Chtěla bych, aby lidé jedli opravdové jídlo, které nám dala příroda a které nám dělá dobře, protože zdraví máme jen jedno a je jen na nás, jak s ním naložíme. Moje recepty proto lidem ukazují, že je možné žít bez lepku, cukru a zpracovaných potravin plnohodnotně a bez omezování.

Další recepty autorky

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...