• Natu.cz
  • >
  • PISTÁCIOVÉ KOŠÍČKY

PISTÁCIOVÉ KOŠÍČKY

PISTÁCIOVÉ KOŠÍČKY

Postup

Rozmixujeme si pistácie i mandle na mouku. Přidáme sladidlo a opět promixujeme. Vařečkou spojíme suché ingredience. Nakonec rozklepneme do směsi vejce, dobře promícháme, zpracujeme do koule rukou a dáme minimálně na 8 hodin odpočinout do lednice. Já nechala přes noc.

Připravíme si formičku na košíčky, kterou vymažeme máslem nebo kokosovým olejem. Ze směsi lžičkou odkrojíme kousek těsta a vmáčkneme do košíčku tak, aby nám zbylo místo pro náplň. Dáme péct do trouby na 160 °C na cca 10 - 12 minut. Košíčky hlídejte, aby se vám nepřipálily. Jakmile začínají košíčky hnědnout, ihned je vyndejte nebo budou hořké. Po upečení košíčky vyklopíme a necháme vychladnout. Do hrnku dáme máslo a vysokoprocentní čokoládu. Rozpustíme si to buď v mikrovlnce nebo v horké lázni. Do vychladlých košíčků nalijeme čokopolevu a do středu dáme pistácii nebo jiný oříšek. Necháme ztuhnout v lednici.

 

                                                                                         "love nature, love yourself"       

 

 

 

Lenka Nývltová

Lenka Nývltová

Miluji kvalitní jídlo a vaření a proto jsem se rozhodla založit blog, kde se snažím lidi inspirovat ke zdravému životnímu stylu, sportu, ale i cestování. Chtěla bych, aby lidé jedli opravdové jídlo, které nám dala příroda a které nám dělá dobře, protože zdraví máme jen jedno a je jen na nás, jak s ním naložíme. Moje recepty proto lidem ukazují, že je možné žít bez lepku, cukru a zpracovaných potravin plnohodnotně a bez omezování.

Další recepty autorky

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...