Hravý velikonoční mix pro malé i velké koledníky.

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 1 hodnoceníPočet hvězdiček je 5 z 5
5.01 hodnocení

Vitamin D3 + K2 60 kapslí

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 1 hodnoceníPočet hvězdiček je 5 z 5
5.01 hodnocení

Tihle dva jsou prostě stvořeni jeden pro druhého: Vitamin D3 a K2 společně přispívají k udržení optimálního stavu kostí a zajišťují správné ukládání vápníku do kostí nikoliv do cév. Použitý vitamin D3 pochází z unikátního přírodního zdroje - lišejníků. Kapsle jsou vhodné pro vegany. Více informací

Balení: 60 za jeden kusVýrobce: NATU Kód produktu: 02.10.0083

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez SO2
Bez laktózy
Vyprodáno
(Dodání do 4 dnů)

429 Kč 7,15 Kč/za jeden kus

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez SO2
Bez laktózy

Tihle dva jsou prostě stvořeni jeden pro druhého: Vitamin D3 a K2 společně přispívají k udržení optimálního stavu kostí a zajišťují správné ukládání vápníku do kostí nikoliv do cév. Použitý vitamin D3 pochází z unikátního přírodního zdroje - lišejníků. Kapsle jsou vhodné pro vegany. Více informací

Výrobce: NATU
Kód: 02.10.0083

VITAMIN D, známý jako slunečný vitamin, patří mezi nepostradatelné pro lidské tělo. V našich klimatických podmínkách mimo letní měsíce je obtížné pro lidské tělo si jej samo vytvořit a tak je vhodné ho doplňovat formou doplňků stravy. Existuje několik forem vitaminu D. Biologicky nejúčinnější jsou formy D2 a D3. Věděcké studie ukázaly, že vitamin D3 je zhruba o třetinu účinnější než vitamin D2. Náš produkt obsahuje veganský vitamin D3, který pochází z lišejníků - jedinečného organického rostlinného zdroje. 1 kapsle obsahuje 25 μg přirodního vitaminu D3 o síle 1000 IU. Většina vitaminu D3 na trhu je živočišného původu (lanolin z ovčí vlny, kůže zvířat). 

Vitamin D3 patří mezi vitaminy rozspustné v tucích. Přispívá ke správnému vstřebávání i využití vápníku a fosforu a pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby. Pozitivně působí na správné fungování imunitního systému a účastní se dělení buněk.

VITAMIN K také patří mezi vitaminy rozpustné v tucích. V kapslích je použita forma s názvem MK-7, která je považována za nejúčinnější. Vitamin K je nezbytný pro správné ukládání vápníku do kostí. Budeme-li přijímat dostatek ivitaminu D3, ale mámo K2, hrozí nežádoucí ukládání vápníku v cévách a měkkých tkáních. Vitaminy D3 a K2 tvoří dokonalý pár a působí synergicky.

Kapsle jsou rostlinného původu a v porovnání s želatinovými jsou lépe vstřebatelné a nedráždí sliznici žaludku. Produkt Vitamin D3+K2 neobsahuje přísady jako jsou stearát hořečnatý, barviva, sladidla a aromata. Produkt je vhodný pro vegany. 

Účinky Vitaminu D:

 • podporuje správnou funkci imunitního systému
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • přispívá k udržení normální činnosti svalů 
 • podílí se na procesu dělení buněk 
 • přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi 

Účinky Vitaminu K:

 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k normální srážlivosti krve 

Množství účinných látek v denní dávce (1 kapsle):

 • Vitamin D (Cholekalciferol)   25 μg (500 % RHP*)
 • Vitamin K (MK-7)    75 μg (100 % RHP*)

*Referenční hodnota příjmu

Balení obsahuje 60 kapslí a při dodržení doporučeného dávkování vám vydrží 2 měsíce.

Věděli jste, že:

Při výrobě vitaminu D3 z lišejníků se využívá UV-B záření, díky němuž si lišejníky vyrábějí vlastní vitamin D. Jedná se o vitamin D2, nazývaný také ergokalciferol. Protože tuto formu lidské tělo nedokáže dobře využít, vitamin D2 se pomocí enzymů přeměňuje na vitamin D3.

VITAMIN D, známý jako slunečný vitamin, patří mezi nepostradatelné pro lidské tělo. V našich klimatických podmínkách mimo letní měsíce je obtížné pro lidské tělo si jej samo vytvořit a tak je vhodné ho doplňovat formou doplňků stravy. Existuje…

Více informací
Výhody
 • přírodní vitamin D3 extrahovaný z lišejníků
 • účinná kombinace vitaminů pro zdraví kostí, zubů a správné ukládání vápníku
 • vysoké množství účinných látek (vitamin D3 1000 IU, vitamin K2 75 μg)
 • 100% veganské, bez lepku a laktózy
 • bez nežádoucích přísad 

Složení

Alergeny jsou vyznačeny tučně

Mikrokrystalická celulóza, Vitashine Vitamin D3 (Cholekalciferol) extrahovaný z lišejníku, Vitamin K (MK-7), 315 mg/1 kapsle; rostlinná kapsle HPMC (Hydroxypropylmethylcelulóza). Může obsahovat stopy ořechů. 

Doporučené dávkování

1 kapsle denně před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
Prášek vs. tablety