AKCE Lyofilizované jahody se slevou až 20 %

Věříme v sílu přírody. NATUty kompletní jídlo je proto vytvořeno pouze z opravdových, čistě přírodních surovin té nejvyšší možné kvality - BIO kvality. Obsahuje všechny makroživiny, vitamíny a minerály, které tělo potřebuje ke správnému fungování. Zasytí tě na 4 a více hodin a připravené je za 30 vteřin. NATUty správná volba. Více informací

NATUty kakao BIO 85g

Věříme v sílu přírody. NATUty kompletní jídlo je proto vytvořeno pouze z opravdových, čistě přírodních surovin té nejvyšší možné kvality - BIO kvality. Obsahuje všechny makroživiny, vitamíny a minerály, které tělo potřebuje ke správnému fungování. Zasytí tě na 4 a více hodin a připravené je za 30 vteřin. NATUty správná volba. Více informací

Balení: 0.85 100 gVýrobce: NATU Kód produktu: 02.10.0070

BIO
RAW
Vegan
Bez lepku
Bez palmového oleje
ČR produkt
Bez laktózy
Vyprodáno

109 Kč 87 Kč 102,35 Kč/100 g

Výrobce: NATU
Kód: 02.10.0070

Nemáš čas na jídlo a nechceš do sebe cpát Fast food, ale Real food? Sáhni po NATUty. Nutričně kompletním jídle z BIO surovin! A nejen to. NATUty je nadupané živinami od bílkovin po vitamíny a minerální látky. Zasytí tě na 4 a více hodin a připravené je za 30 vteřin. NATUty správná volba.

Proč sáhnout po NATUty?

NATUty je kompletní nízkosacharidové jídlo vyrobené z těch nejlepších BIO surovin. Obsahuje vše, co tvoje tělo skutečně potřebuje v ideálním poměru a ve vysoce vstřebatelné formě – 27 esenciálních živin, vitamínů a minerálních látek.

 • Zasytí na 4 a více hodin.
 • Dodá stabilní energii v tucích.
 • Vysoký obsah bílkovin rostlinného původu.
 • Obsahuje skutečné kousky ořechů a chutná tak skvěle, že se budeš na každé jídlo těšit.
 • Stačí přidat tekutinu, zamíchat, a jídlo je hotové.
 • Bez lepku, laktózy a sóji.
 • RAW, zachovány všechny přirozeně se vyskytující živiny.
 • Vegan, neobsahuje suroviny živočišného původu.

Dospělý člověk v průměru potřebuje 2000 kilokalorií denně. Každá porce NATUty je vytvořena tak, aby obsahovala 1/5 denní potřeby energie, tj. 400 kilokalorií. NATUty reflektuje nejnovější vědecké poznatky v oblasti výživy a nabízí optimální strukturu živin – dostatečné množství kvalitních tuků, komplexních proteinů a jen malé množství sacharidů. Díky tomu splňuje i podmínky pro low carb stravování.

Kakao neboli „jídlo bohů“ miluje každý, takže nemůže chybět ani v NATUty. Do NATUty kakao jsme vybrali kakao pocházející z plantáží v Dominikánské republice. Kakaové boby se zde suší na slunci a fermentují tradičním způsobem. Zdejší kakaové boby jsou pěstovány v rámci ekologického zemědělství, tedy bez použití pesticidů a fungicidů, které se jinak hojně používají při dozrávání kakaových lusků. Kromě neodolatelné chuti nabízí kakao velké množství mikronutrientů, jako je hořčík, fosfor nebo zinek.

NATUty kakao představuje nejjednodušší způsob, jak mít sacharidy pod kontrolou. Praktické jídlo ve formě prášku se snadnou přípravou a jen 22 gramů sacharidů vás udrží ve formě dlouhé hodiny.

Plnohodnotné jídlo za 30 vteřin!

Kdy si dopřát NATUty?

Kdykoliv nemáte čas si dopřát kvalitní jídlo, potřebujete rychle doplnit energii nebo vás čeká náročný den. NATUty je optimální jídlo, když potřebujete být aktivní po mnoho hodin. Využijete v práci, po sportu, na výletech nebo jako super rychlou výživnou snídani.

Objevte skutečnou chuť

Dopřejte si opravdovou chuť mrazem sušeného kokosu, křupavých makadamových ořechů, tmavého kakaa a voňavé aronie.

Nemáš čas na jídlo a nechceš do sebe cpát Fast food, ale Real food? Sáhni po NATUty. Nutričně kompletním jídle z BIO surovin! A nejen to. NATUty je nadupané živinami od bílkovin po vitamíny a minerální látky. Zasytí tě na 4 a více hodin a připravené…

Více informací
Výhody
 • nutričně vyladěná náhrada jídla v BIO kvalitě
 • obsahuje 27 esenciálních živin z přírodních zdrojů
 • low carb
 • vyrobeno z opravdových surovin
 • pomáhá k lepším výkonům
 • zasytí na 4 a více hodin
 • připraveno za 30 vteřin
 • vydatná snídaně, oběd nebo jídlo na cesty

Složení

Alergeny jsou vyznačeny tučně

hrachový protein*, bezlepkový celozrnný oves*, panela*, kokosová dužina*, lněné semeno*, mandle*, makadamové ořechy*, kakaový prášek* plnotučný, slunečnicový lecitin, aronie (černý jeřáb)*, černý rybíz*, acerola*, mořská řasa (Lithothamnion sp.), extrakt z žampionu dvouvýtrusého*, guarová guma*, přírodní aroma. *produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy jiných ořechů.