Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

NATU superkaše

Toužíte po snídani, která zasytí a zároveň uspokojí chuťové buňky? Trápí vás dopolední hlad, chutě na sladké a chybí vám energie? Nebo ráno spěcháte a nemáte čas? Máme pro vás jednoduché a rychlé řešení - Superkaše od NATU. Superpalivo pro sportovce, pro dospělé a vegany. A v čem jsou tak výjimečné? Obsahují přirozeně bezlepkové vločky, superpotraviny, oříšky a kousky sušeného ovoce a jsou bez jakéhokoli přidaného cukru či sladidla!

Superkaše jsme speciálně navrhli tak, aby odpovídaly nutričně i chuťově každému z nás. Díky praktickému jednoporcovanému balení je stačí zalít horkou vodou a vydatnou snídani či svačinu máte na stole. Vyzkoušejte všechny příchutě! Každá je výjimečná svým složením, tudíž nehrozí, že by vás snad snídaně někdy přestaly bavit… a toppingům se meze nekladou!

Není nalezený žádný produkt.

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...