MLSEJTE ZDRAVĚ S NATU

MLSEJTE ZDRAVĚ S NATU

Říkáte si, že je těžké odepřít si sladkou chuť? Řešení existuje. Pokud si rádi přisladíte kávu nebo milujete velikonoční pečení, nahraďte bílý cukr našimi přírodními sladidly: Natu kokosový nebo Natu palmový cukr, které jsou rozhodně zdravější. 

Hledáte-li alternativu tradiční velikonoční pomlázky, máme pro Vás speciální Natu velikonoční balíčky. Vybrat si můžete ze 3 druhů nebo objednat rovnou všechny. Určitě se po nich zapráší :)

Čoko Velikonoce

Skvělé kokosové chipsy s kakaovou příchutí a lahodná Natuneta (140 g) uspokojí všechny, kteří milují čokoládovou chuť, přitom se nejedná o žádnou neřest. Natuneta má díky obsahu zdraví prospěšných rostlinných tuků blahodárné účinky na metabolismus. Neobsahuje konzervační látky ani palmový tuk. 

Müsli Velikonoce

Velikonoční snídaně nemusí být nutně plná nezdravých cukrů a tuků. Nasypejte dětem do misky skvělé Super müsli v příchuti Zlaté údolí a zalejte čokoládovým kokosovým mlékem. Nezatížíte jejich organismus laktózou a navíc jim dodáte důležitou vlákninu a bílkoviny. 

Zelené Velikonoce

K svátkům jara neodmyslitelně patří zelená barva. Konzumací prášku ze zelených výhonků mladého ječmene v BIO kvalitě získáte celkové tonikum vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje. Nastartujte svůj organismus po dlouhé zimě a doplňte energii jedinečným pistáciovým krémem. 

                                                                                              "love nature, love yourself"    

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autorky

Natu svět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...