Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

MLSEJTE ZDRAVĚ S NATU

Na Velikonoce se stalo tradicí, že si malí koledníci kromě tradičních malovaných vajec odnáší také spoustu sladkostí plných nezdravého rafinovaného cukru. Je dobré uvědomit si, že bílý cukr je nebezpečný pro naše zdraví.  Bílý cukr obsahuje pouze prázdné kalorie, které tělo vyčerpávají, a proto máme větší potřebu jíst. Konzumované množství cukru bychom měli redukovat, v nejlepším případě jej úplně vyřadit z jídelníčku

 

Informace o škodlivosti bílého cukru
Jak sladit zdravě
Tipy na velikonoční pomlázku

 

Říkáte si, že je těžké odepřít si sladkou chuť? Řešení existuje. Pokud si rádi přisladíte kávu nebo milujete velikonoční pečení, nahraďte bílý cukr našim přírodním sladidlem: Natu kokosový cukr, který je rozhodně zdravější. 

Hledáte-li alternativu tradiční velikonoční pomlázky, máme pro Vás speciální Natu velikonoční balíčky. Vybrat si můžete ze 3 druhů nebo objednat rovnou všechny. Určitě se po nich zapráší :)

Čoko Velikonoce

Skvělé kokosové chipsy s kakaovou příchutí a lahodná Natuneta (140 g) uspokojí všechny, kteří milují čokoládovou chuť, přitom se nejedná o žádnou neřest. Natuneta má díky obsahu zdraví prospěšných rostlinných tuků blahodárné účinky na metabolismus. Neobsahuje konzervační látky ani palmový tuk. 

Müsli Velikonoce

Velikonoční snídaně nemusí být nutně plná nezdravých cukrů a tuků. Nasypejte dětem do misky skvělé Super müsli v příchuti Zlaté údolí a zalejte čokoládovým kokosovým mlékem. Nezatížíte jejich organismus laktózou a navíc jim dodáte důležitou vlákninu a bílkoviny. 

Zelené Velikonoce

K svátkům jara neodmyslitelně patří zelená barva. Konzumací prášku ze zelených výhonků mladého ječmene v BIO kvalitě získáte celkové tonikum vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje. Nastartujte svůj organismus po dlouhé zimě a doplňte energii jedinečným pistáciovým krémem. 

 

"love nature, love yourself"    

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...