Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

Lowcarb mléčný řez

Co budete potřebovat

  • 3 domácí vajíčka 
  • umleté mandle a kokos na mouku - cca 80 - 100 g 
  • trochu mléka 
  • kakao 
  • březový cukr 
  • prášek do pečiva bez fosfátů

Mléčný řez je oblíbenou pochoutkou hlavně pro děti. Pokud nechcete vás ani vaše děti zbytečně vykrmovat cukrem a přesto si rádo pochutnáváte, vyzkoušejte tenhle skvělý recept na mléčné řezy z piškotového těsta plného bílkovin a zdravých tuků lehce slazeného březovým cukrem. 

 

Postup

Z bílků vyšleháš sníh, mezitím vedle spojíš ostatní suroviny, sníh přidáš až nakonec - vznikne piškotové těsto - vyliješ na pečící papír a pečeš na 180 st cca 20 min - poté rozkrojíš na 2ks a mezi to vetřeš krém.

 

Krém

Polotučný tvaroh smícháš s trochou jogurtu, přidáš citrónovou šťávu a vanilku.

Necháš ztuhnout přes noc v ledničce.

 

"love nature, love yourself"

Eliška Králová

Eliška Králová

Jmenuji se Eliška, je mi 31 let  a jsem maminkou 3 leté dcery. Osud mi do vínku nedal štíhlou postavu, tak na sobě musím trochu makat. Chci dokázat ženám, že i po dítěti můžou vypadat skvěle. Na rodičovské dovolené jsem si založila lifestyle stránku o zdravé stravě. Vždy jsem ráda pekla a tak jsem se snažila nahradit běžné nezdravé suroviny zdravější variantou. Moje stránka získala za rok přes 20 tis. followers (bez reklam), takže to mě popohání pořád něco nového vymýšlet. Zdravé stravě se věnuji 7 let, udělala jsem si kurz výživového poradce a již rok pomáhám lidem změnit jejich tělo. Sama na sobě makám jak fyzicky - cvičím, běhám, tak psychicky - neustále se vzdělávám.

 

 

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...