Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

Lahodné smoothie pro zdravé klouby

Co budete potřebovat

  • 2 zralé banány
  • 1 hrneček vody
  • hrst špenátu
  • 10 g mandlí
  • 10 g irského mechu (aspoň 4 hodiny namočeného ve vodě)
  • 2 g aceroly v prášku

Kloubní výživa je důležitá, ať již máte vzniklé problémy nebo ne. Klouby se velmi často ničí a opotřebovávají nesprávnou životosprávou, Ta může být spojena se špatně naučenými pohybovými vzorci nebo nekvalitní a nevyváženou stravou. 

 

Irský mech je jediný přírodní zdroj kolagenu, který slouží jako výživa pro klouby, kosti, vlasy, nehty a pokožku.

Kolagen se nemůže v těle vytvářet bez přítomnosti vitamínu C, který je nutný každý den doplňovat z kvalitních organických zdrojů.

Pokud přijímáte vitamín C v tabletách, je to úplně zbytečné a pro tělo nevyužité, protože vitamín C je v anorganické podobě nevstřebatelný.

Velmi bohatým zdrojem přírodního vitamínu C je acerola, která ve spojení s irským mechem tvoří nejlepší kombinaci pro zdravé klouby, kosti, vlasy, nehty a pokožku.

Náš recept na lahodné smoothie pro zdravé klouby je velmi jednoduchý. Rozmixujte všechny ingredience ve výkonném mixéru.

 

"love nature, love yourself"

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...