KOKO–ČOKO kuličky

KOKO–ČOKO kuličky

Postup 

Rozehřejeme si 5 polévkových lžic kokosového oleje, potom za stálého míchání přídáme 2 lžíce kokosového mléka, až se nám vše krásně promíchá, vypneme plamen.

Do tekuté hmoty přidáme 8 polévkových lžic strouhaného kokosu, čajovou lžičku holandského kakaa a jednu lžičku stevie, vše důkladně promícháme a hmotu necháme ztuhnout v lednici.

Co bude následovat asi všichni tušíte - ze ztuhlé hmoty tvarujeme kuličky, dovnitř patří makadamový ořech. Nakonec půlku kuliček obalíme v kokosu a druhou půlku v kakau.

A je hotovo :-). 

Kuličky jsou hodně syté.

                                                                                           "love nature, love yourself"

 

Karolína Nováková

Karolína Nováková

Zdravý životní styl ve všech podobách je něco, čemu už několik let věnuji maximum svého času. Výživové poradenství a řešení nejen váhy, ale i zdravotních problémů se stalo mou prací, kterou nadevše miluji a jídlu ve spojení se zdravím 100% důvěřuji. Zdravé vaření či pečení je u mě na denním pořádku a těší mě ukazovat druhým, že zdravé jídlo není v žádném případě jen rýže s masem, brokolice s brokolicí a obrovská nuda.

Další recepty autorky

Natu svět

Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...