Doražte za námi o víkendu do Plzně! První ročník Vegan food festivalu, na který si přivezeme naší novinku - Arašídový krém s čokoládou.

  • Natu.cz
  • >
  • Blog
  • >
  • GRANOLOVE – cesta za láskou ke granolám

GRANOLOVE – cesta za láskou ke granolám

Chcete znát příběh našich neodolatelných granol? Opět se jedná o velmi propracovanou záležitost, která potěší nejen vaše smysly. Nejlepší jsou bezpochyby domácí granoly, neboť jedině u nich máte pod kontrolou všechny použité suroviny. Pokud si na domácí granole rádi pochutnáváte i vy, pak máte díky nám o práci méně. Pečlivě jsme pro vás připravili do detailů promyšlené receptury.

 

Příběh našich granolove
Jak to celé začalo
Klasické granoly vs naše 

 

Pečlivě jsme pro vás připravili do detailů promyšlené receptury. Po několik měsíců jsem vytrvale pekla, Standa ochutnával a výsledkem jsou naše GRANOLOVE. Úspěšné dokončení tohoto projektu nás obrovsky potěšilo a naše granoly jsme si brzy všichni zamilovali, nad názvem jsme tak nemuseli dlouho přemýšlet. Pojďte lásku k našim GRANOLOVE sdílet s námi.

 

Co jsou GRANOLOVE?

Naše granoly jsou výsledkem zapečení špaldových a ovesných vloček, oříšků, semínek, kokosového nebo olivového oleje a přírodního sladidla. GRANOLOVE  je lahodná křupavá směs vhodná pro přípravu zdravé snídaně i svačiny. K doslazování GRANOLOVE jsme použili výhradně přírodní sladidla. Podle příchuti jsme vždy zvolili vhodné sladidlo, a to buď med, kokosový nektar nebo javorový sirup. Po zapečení jsme přidali ke směsi lyofilizované a sušené ovoce. Vznikla tak úžasná kombinace chutí s křupavou texturou, která nikdy neomrzí.

Jak a kdy?

Vždy a jakkoliv! GRANOLOVE zpříjemní váš den hned po ránu ke snídani a zpestří vaši náladu během dne jako svačina. Můžete si ji vychutnat samotnou nebo ji přidat do mléka, do jogurtu či do smoothie bowl.

 

 

 

Všechno šlo jako po másle… po tom ořechovém!

Při přípravě GRANOLOVE se naše výrobna i domácnost proměnily v laboratoř. Než jsme se pustili do experimentování, udělali jsme podrobný průzkum trhu, abychom objevili všechny možné suroviny na přípravu granol. Poté začalo kombinování nesčetného množství vloček, sušeného ovoce, přírodních sladidel a rostlinných olejů, dokud nevznikly dokonalé příchuti. O granolách se nám dokonce i zdálo a v noci jsme si navzájem vyměňovali názory a nápady, jak náš projekt posunout zase o level výš. Nakonec jsme produkt doladili ořechovými másly z naší vlastní výroby, které granolám dodali ten pravý šmrnc a pořádné křupnutí. 

GRANOLOVE vs. klasické granoly

Na granolách si čas od času pochutná každý z nás. Zatímco běžný člověk v obchodě bez starosti sáhne po své oblíbené zapečené směsi, ti uvědomělejší si přečtou etiketu a s hrůzou tak zjistí, co všechno se dá do směsi přidat. Zdravě vypadající granola totiž mnohdy obsahuje spoustu zbytečných přísad včetně klasického bílého cukru a palmového oleje. Kvalita i kvantita těchto skrytých přísad představuje obrovské nebezpečí nejen pro naše zdraví, ale také pro ekologii této planety. Při přípravě GRANOLOVE jsme proto použili výhradně přírodní sladidla, a to jen v omezeném množství. Naše granoly tak obsahují pouze nezbytné minimum sladidel pro dosažení té nejlepší chuti.

 

Věděli jste, že...?

Pro spoustu lidí je granola to samé co müsli, ve skutečnosti jsou to však dvě odlišné pochoutky! Obě tvoří kombinaci vloček, oříšků, semínek a sušeného ovoce a mohou sloužit jako zdravá snídaně nebo svačina. Granola je však na rozdíl od müsli zapečená, takže pokud si toužíte pořádně zakřupat, sáhněte právě po ní. ;)  

 

"love nature, love yourself"

NATU

NATU

Vymýšlíme pro vás recepty, které jsou rychlé na přípravu, zdravé, skvěle zasytí a navíc v nich můžete pohodlně využít naše ingredience. Nemusíte si už lámat hlavu s tím, jak se začít zdravě stravovat, pomůžeme Vám. Stačí pár chvil a skvělé hlavní jídlo, snídaně nebo dezert je na světe. Inspirujte se s námi.

Další recepty autora
Realizace e-shopu TAH reklamní agentura, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.
Probíhá odeslání objednávky...