Rádi bychom vás odměnili za Vaši loajalitu. Pokud jste spokojeni s námi a našimi produkty a rádi byste nakupovali častěji a hlavně levněji, je tady pro vás NATU KLUB. Členstvím v našem věrnostním programu získáte mnohem lepší ceny a zajímavé výhody. Stačí se jen zaregistrovat a dosáhnout na předem stanovenou částku za nákupy. Jsme rádi, že jste si vybrali právě nás, proto vám chceme zpřístupnit to nejlepší z přírody levněji. Do věrnostního programu je automaticky zařazen každý registrovaný zákazník, stačí realizovat nákupy podle níže uvedených podmínek.

Pravidla pro poskytnutí slevy a dalších výhod NATU klubu

Zaregistrujte se a při vytváření objednávek se vždy přihlaste ke svému účtu. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté objednávky učiněné pod daným registrovaným účtem. Aktuální obrat zjistíte po registraci ve svém osobním profilu.

NATU SILVER PROGRAM  

Výhody SILVER programu získáte při dosažení částky 197  za všechny Vaše nákupy po registraci.
Členství v Silver programu je platné po dobu 1 roku v případě, že zákazník nedosáhne na svém registrovaném účtu na podmínky Golden programu nebo neučiní objednávky ve stejné hodnotě.

-    Sleva 10 % na jakýkoli další nákup (nevztahuje se na zboží ve výprodeji)

NATU GOLDEN PROGRAM  

Výhody GOLDEN programu získáte při dosažení částky 394  za všechny Vaše nákupy po registraci.
Členství v Golden programu je platné po dobu 1 roku v případě, že zákazník neučiní na svém registrovaném účtu objednávky v minimálně stejné hodnotě.

-    Sleva 15 % na jakýkoli další nákup (nevztahuje se na zboží ve výprodeji)
-    Pozvánky na akce a workshopy zaměřené na zdravý životní styl
-    Možnost testování nově vyvíjených NATU produktů

Platnost slevy
Slevy nelze sčítat s jinými slevami uplatňovanými v rámci eshopu www.natu.cz. Na každý nákup lze použít pouze jeden slevový kód / voucher. Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit.

Seznamte se s NATU a zamilujte si NATU!
„love nature, love yourself“